Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elcsalják a párom?

Elcsalják a párom?

Figyelt kérdés

Több éve együtt élünk a párommal. A probléma akkor kezdődött amikor a jelenlegi munkahelyén kezdett dolgozni, ennek már lassan 2 éve.

Egyre többet jött haza későn, eljárt sokat kocsmázni a kollégákkal hétköznap este, aztán már hétvégén is.

Sajnos egy ilyen alkalommal történt egy olyan dolog is, amit nehezen tudtam neki megbocsátani, de végül vele maradtam.

Most azonban megint elkezdődött az eljárogatás és attól félek, ebből gond lesz. Mit csináljak szerintetek?



2014. febr. 4. 21:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék, de már nem tudok biztatót mondani. Sajnos már nem vagyok én sem biztos benne, hogy a tied az amit féltesz.

Feltűnően sokat kocsmázik, azok akiknek minden nap kocsmába kell menniük, sőt hétvégén is, azok munka közben is isznak, ma már ezt talán sehol sem tűrik. Itt nem a párodra, hanem a kollégáira gondolok. Valahogy ki kell szedned belőle, hogy tényleg kocsmázik-e. Mindig meló után mennek kocsmázni? Talán programot kéne tervezned. Egy, vagy több olyan időpontra amikor kocsmába menne, de ne tudjon róla. Mielőtt vége lenne a munkának hívd fel, hogy a kocsma helyett jöjjön haza, mert pl. délelőtt vettél jegyet a moziba. Persze figyelj oda, nehogy ellentmondásba kerülj magaddal. Ha ideges lesz, hogy nem tud elmenni, akkor vagy alkoholista, vagy nem kocsmába megy. Talán van ismerősöd, aki a kérdéses időpontban feltűnés nélkül kőrül tud nézni a kocsmában. Azt is kérdezd meg, hogy hova járnak, ha nem tudja azonnal egyértelműen megmondani... Ha azt mondja ide is oda is, akkor tegnap melyikbe voltatok? És figyeld a testbeszédét.

Nem írtad a korodat, de ha fiatal vagy, akkor nem jó kezdés, hogy már most félrelépett... Az is lehet, hogy egyszerűen nem érdemel meg téged. Akkor viszont fájó dolgot kell tenned.

Én azért drukkolok neked.

2014. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2014. febr. 5. 07:30
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az gyanús, ha valaki kocsmába jár rendszeresen, de ő maga nem iszik. Mivel aki nem iszik, annyira nem szívesen van ittas emberekkel, és nincs is egy hullámhosszon velük, nem érti az ő poénjaikat.

Szerintem nem kocsmába megy, hanem a szeretőjéhez.

2014. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom amit az utolsó írt..

Józanul kínszenvedés a részeg társaság, ez csak alibi. Miért nem mész be véletlenül abba a kocsmába ahová elmondása szerint járni szoktak? A nyakamat rá, hogy nem találnád ott a férjedet.

2014. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is elnéznék abba a kocsmába,ahol állítása szerint tartózkodik. Illetve lehet,hogy követném,biztos kocsmába megy-e. Csúnya dolog a kémkedés, de én azért szeretem tudni, hogy mégis mennyire néz valaki hülyének.
2014. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha androidos telefonja van GPS-es, akkor a g**gle helyelőzmények a barátod lehet.
2014. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!