Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elcsalják a párom?

Elcsalják a párom?

Figyelt kérdés

Több éve együtt élünk a párommal. A probléma akkor kezdődött amikor a jelenlegi munkahelyén kezdett dolgozni, ennek már lassan 2 éve.

Egyre többet jött haza későn, eljárt sokat kocsmázni a kollégákkal hétköznap este, aztán már hétvégén is.

Sajnos egy ilyen alkalommal történt egy olyan dolog is, amit nehezen tudtam neki megbocsátani, de végül vele maradtam.

Most azonban megint elkezdődött az eljárogatás és attól félek, ebből gond lesz. Mit csináljak szerintetek?



2014. febr. 4. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Párod felnőtt ember senkit sem lehet elcsalni ha ő nem akarja,ezt fogad el elsősorban aztán dönts ha nem tudod.
2014. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja ja, nem lehet valakit elcsalni, ha nem akar menni.

Nekem ez sok lenne, hogy hétköznap és hétvégén is többször iszik. Gondolom meg is csalt, az a nehezen megbocsátható dolog, amit írtál.

Én lelépnék, mert egy olyan emberrel, aki ennyit iszik, nem hiszem, hogy túl szép jövő várna ránk.

2014. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerencse a szerencsétlenségben, hogy Ő nem iszik egyébként. Eljár velük ezekre a helyekre, de nem nagyon szokott inni. Főleg azt mondja a kapcsolatépítés miatt megy, meg nem akar kimaradni semmiből.
2014. febr. 4. 21:49
 4/16 anonim ***** válasza:
2%
Az előttem szólóknak igazuk van, de én kiegészíteném. Ha tőled megkap mindent, és mindig veled akar lenni, akkor nem megy sehova. Dicséred eleget a férfiasságát? Érezteted vele, hogy milyen jó szerető? Érzi, hogy mindig vele akarsz lenni? Stb... Ha mindenre igen a válaszod, akkor lapát.
2014. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
#3 Ez a válasz, tökéletes, és igaz is. Én nem járok velük kocsmázni, de már sokszor bánom.
2014. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tőlem megkapna mindent. De nálunk kezdetektől fogva ő volt a tartózkodóbb, sokkal kevesebbre volt igénye mint nekem.
2014. febr. 4. 21:58
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Sokféle kapcsolatot lehet építeni.
2014. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha valóban megcsalt, és Ő nem akar veled lenni, akkor sajnos nem sokat tehetsz. Ha a szívedből megbocsátottál neki, és tényleg újra bízol benne, akkor valahogy le kell venned a lábáról. A kapcsolatépítés is fontos dolog, és nagy szükség van rá. Amikor rosszat tett, akkor ivott? Ha igen, és most nem iszik, akkor talán nem ismétlődik meg. Az azért elgondolkodtató, hogy hova keveredett, hogy ilyen sokat kocsmáznak. Ennek még ha nem is fogyaszt alkoholt, akkor is van anyagi vonzata. Biztos spóroltok valamire, talán érdemes lehet felhívni a figyelmét erre is.
2014. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amikor történt a dolog, akkor éppen ivott ő is. De a másik személy akivel csinálta az még többet. Én amikor erre rájöttem, akkor nagyon kiosztottam emiatt és azóta úgy tűnt kezd helyre állni a rend. Csak most megint féltem azt, ami az enyém. A párom.
2014. febr. 4. 22:13
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
oÓ, az én szeretőm is ilyen pasi, bár ha kocsmát hazudik, akkor legalább a feleség nem tudja hogy nővel van ;)
2014. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!