Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire gyakori viselkedés...

Ez mennyire gyakori viselkedés az alkoholistáknál?

Figyelt kérdés

Apám alkesz és van,hogy úgy viselkedik mint egy 12 éves, irigykedik (minden emberre aki jobban él nála) és irigykedik ránk is, azaz neki tönkrementek a fogai és most kapott pénzt ,hogy megcsináltassa (a felét már elitta) és kérdezi,hogy mi legyen az ebéd, mondjuk legyen rántott hús, mire ő dehogy lesz rántott hús, hát ő azt nem bírja megenni, nehogy már, hogy képzeljük.(de pl a lecsót csak ő szereti, ha azt kívánja meg azt csinál)

És mindig úgy van,hogy ha ő libamájat akar enni akkor azt vesz, ha a családból akar valaki azt enni "nincs pénz,drága"

Vagy ha mondjuk új cipő kell és szólunk neki akkor magából kikelve kezd el kiabálni,hogy miről beszélek, kajára sincs pénz, nemhogy még új cipő, hol élek én, de amint neki új cipő kell már ott is van a lábán.

Ráadásul titkolja is,hogy alkesz, tehát ezt ő nem ismeri be, és mindig azt hazudja,hogy kajára meg ránk költötte az összes pénzt, de nem tudom,hogy elhiszi e hogy mi elhisszük...minden alkoholistára jellemző ez vagy csak nekem van ilyen extra szerencsém?


2014. febr. 3. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem minden alkesz, önző és zsugori. Van amelyik józanul egész normális. Te tényleg kifogtad ezt a "jó" kombinációt. Részvétem!
2014. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem ez az irányításról szól. Az ő életét az alkohol irányítja,ez fix.Ő azzal tud irányítani titeket, hogy megmondja, nem rántott hús lesz, hanem az, amit én kitalálok. Akkor lesz és annak új cipője, amit én eldöntök.

A szesz roncsolja az agyat, a személyiséget rendesen. Tényleg kicsinyesek az alkeszek, meggondolatlanok is. Hangulatukkal uralnak mindenkit a családban.

2014. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!