Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit takarhat ez a viselkedés?

Mit takarhat ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Van egy illető a családomban aki egy elég önző ,másokat folyton kibeszélő,rosszindulatú ember .

Velem úgy viselkedik ahogy éppen érdekei kívánják,ha éppen nagyon jó lenne neki egy szívesség tőlem akkor kedves,mondhatni bűbájos, viszont ha nagyobb társaságban vagyunk együtt számomra is jól érezhetően gúnyosan viselkedik velem,másoknak pusmog rólam és tiszeteletlen hangnemet üt meg velem szemben,mert úgyis tudja ,hogy én nem vagyok egy konfliktusba keveredő ember ezért velem megteheti.

Legutóbbi találkozásunkkor nagyon éreztem ezt,egyébként pedig kerülte nagyon a tekintetemet ,nem mert a szemembe nézni ,sőt hozzám sem szólt ,ha én kedvesen kérdeztem valamit flegmán válaszolt,vagy meg sem hallotta amit kérdeztem tőle.Ha kettesben vagyunk és szívesség kell akkor kedves,aranyos,viszont ha mások is ott vannak nyíltan kifejezi ,hogy egy senkinek tart.

Ma ez az illető ismét a segítségemre fog szorulni valamiben...viszont nem lesznek körülöttünk mások akiknek előadhatja,hogy mennyire nulla vagyok a szemében...én most hogy viselkedjem vele...ellenségesen,vagy mintha mi sem történt volna,vagy kérdezzek rá nyíltan arra,hogy miért volt velem annyira megalázó legutóbb mások jelenlétében ?


2013. júl. 11. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én rákérdeznék. Ettől elmenne a kedve a szívességkéréstől is. Ha másnak is ilyen baja van az illetővel, akkor attól sem kell tartanod, hogy kibeszél, mert mindenki kiröhögné.
2013. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gond az ,hogy már több alkalommal miután ilyen csúnyán megalázott mások lőtt,utána négyszemközt meggyőzőtt arról,hogy egy tündér,aranyos,kedves ...újra és újra megszaveztam neki a bizalmat,de a tegnapi viselkedése után végképp elvesztettem a bizalmat iránta,ritkán éeztem magamat ennyire megalázó helyzetben mit tegnap.
2013. júl. 11. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Kár volt bizalmat szavazni neki. :/

Kiábrándító, mikor valaki ennyire produkálja magát, a saját kicsinyességét kompenzálja azzal, hogy társaságban megaláz valakit. Magyarán egy gyökér, na, nem kell túlragozni. :)

Hagyd rá, ne sajnáld.

2013. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek után biztosan nem moderálnám magam én sem az ő közelében, menjen csak el a kedve örökre a szívességkéréstől!
2013. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!