Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen úgy érzem, hogy...

22 évesen úgy érzem, hogy újra gyerek vagyok, és most kezdek csak magamra találni. Ez gáz?

Figyelt kérdés

Eddig mindig mindenkinek csak megfelelni akartam-úgy öltözködtem,viselkedtem,tanultam, ami "megfelelő".


De most úgy érzem ez nem én vagyok: nem arra a szakra járok, ami lenni szeretnék, nem találom a stílusom, nem is szeretek buliba járni, imádok olvasni, teljesen más dolgok érdekelnek, mint amiket eddig csináltam.


Nagyon elcsesztem, legszívesebben visszamennék a gimi első napjára, hogy újrakezdhessem.De nem lehet.


Most mit csináljak? Hogyan legyek önmagam?És lehetek még újra gyermek(legalább egy kicsit), vagy mi?


Kicsit összezavarodtam, segítsetek!


2014. febr. 3. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális! Én is azt gondoltam 14 évesen, hogy már felnőtt vagyok :) Aztán rájöttem később, hogy nem. Utána amikor elkezdtem dolgozni megint nagyon felnőttnek éreztem magam. De akkor még nem nagyon volt felelősség se a munkában, se a magánéletben. Szóval igazán csak most a 30-as éveimben érzem magam felnőttnek. Ami nem azt jelenti, hogy ne lennék néha gyerekes :)
2014. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves vagyok, de még csak 1-2 éve kezdtem "kamaszodni", most kezd érdekelni az, ami a 13-14 éveseknél népszerű, pl. öltözködés, smink, szerelem, színészek, sorozatok stb. Kamaszkoromban még gyerek voltam, sokat játszottam, írogattam, elvoltam a magam kis világában, míg más korombeliek már felnőttnek képzelték magukat. Mondjuk én autista vagyok, lehet azért. Én nem bánom, hogy ilyen lettem. Iskolát, érdeklődést váltani meg sose késő. Nem is egészséges, azt mondják, ha az ember egész életében egyetlen dolog iránt érdeklődik.
2014. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Próbáld ki hogy hétvégén csak önmagad vagy menj el bulizni ne érdekeljen a tanulás ezen a hétvégén szórakozz legyél önmagad.
2014. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
mondjuk úgy,kiforratlan a személyiséged még...bár ennyi idősen,hát nem is tudom,nincsenek céljaid,vagy bármi spontán dolog amit elszeretnél érni?mert az tényleg gáz,csak hogy a te szavaiddal éljek lol
2014. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt érzem! Szerintem legyél önmagad, csináld amit szeretsz. Ha nem szeretsz buliba járni, ne menj. Ha olvasni szeretnél, olvass sokat, és ne foglalkozz azzal, ha a sok idétlen azzal jön, hogy "ciki olvasni", mert ilyet csak a műveletlenek mondanak. Ha megváltozott az érdeklődési köröd, azt csináld, ami most érdekel, mert a régebbi dolgaid már nem okoznának örömet. Ezzel a gimis gondolattal meg tuti nem vagy egyedül, én is szívesen visszamennék középiskolába, és mindent máshogy csinálnék, mint akkor tettem. Arra mikor jöttél rá, hogy nem a megfelelő szakot választottad? Mert ha volt rá időd, hogy átgondold alaposan, akkor szerintem használd ki, hogy jelentkezési időszak van, és felvételizz újra. Sok embernek van 2 diplomája. Én is most felvételiztem újra, és egyidősek vagyunk. Csak siess, mert február 15-ig lehet jelentkezni. Ha a gyerek éned szeretne felszínre kerülni, engedd meg neki, persze csak ésszerű keretek közt maradva, hülyeségeket azért ne csinálj. Inkább most, a húszas éveid elején próbálj ki más dolgokat is, mint mondjuk kétszer ennyi idősen, úgy hogy közben már saját családod is van... Remélem, segítettem valamit. :)
2014. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettetek, köszönöm! :)
2014. febr. 3. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 évesen érzem most újra ezt. Még egy utolsó nagy levegőt akarok venni és kiélvezni amit lehet. Utána már úgyis csak meló, család, dögunalom. Még 1-2 évem van addig :D


24/F

2014. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!