Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem éretlen egy gyerekhez...

A férjem éretlen egy gyerekhez meg ugy az egesz élethez. Mit tegyek nekem gyerek kellene de csak magamra számithatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj még, mert egy gyereknek apa kell, nem egy másik gyerek. Amúgy ezek szerint már van is egy gyereked, növeszd fel, de lehet mást is keresni helyette.
2012. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én férjem is tud "gyerek"ként viselkedni (mint minden férfi, szerintem) de ha felelősségteljes és számíthatsz rá, akkor vállalhattok kisbabát. Nálunk is így volt, hogy ő még szabadságot szeretett volna, aztán amikor bejelentettem, hogy terhes vagyok, akkor ő örült a legjobban. Azóta is nagy a szerelem a kislányunk és közte
2012. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%

Mi az,amit szeretsz a férjedben,mi vett rá,hogy hozzámenj? Előtte nem beszélgettetek a jövőről,hogy ő hogy képzeli el,mik a céljai,te hol vagy az ő jövőképében? Hogy állt a gyerekkérdéshez?

A férjet nem azért választjuk,hogy legyen egy házi spermadonorunk,az sem baj,ha esetleg tudunk vele élni és közösek a céljaink.

2012. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!