Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még egy ilyen házasság?

Van még egy ilyen házasság?

Figyelt kérdés
Egy olyan kapcsolatban élek, ahol szinte állandó a férjem bunkózása. Ezalatt azt értem, hogy simán lehülyéz, kiabál velem csúnyákat a gyerekek előtt, otthon-utcán nem érdekli.Nagy igazság van abban , hogy szavakkal nagyokat lehet ütni!Kirándulni,nyaralni oda megyünk ahova ő akar, ha én szerenék menni valahova csak akkor jön ha ő is akar, a kedvemért sose. 18 éve együtt vagyunk tudom az én hibám, mert ő mindig is ilyen ember volt, de azelőtt azt gondoltam kicsik a gyerekek együtt kell maradnunk. Azóta már nagyobbak a gyerekek és nekem is csak ez az egy életem van, miért kéne egy ilyen emberrel leélnem. Van még valaki aki ilyen házasságban él? Csak attól tartok egy nőnek nehéz egyedül új életet kezdenie.
2014. febr. 1. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

A felső szomszédomék ilyen házasságban élnek. Úgy ordítanak egymással meg a gyerekekkel válogatott ocsmányságokat, hogy olyan hangos, mintha itt állnának a nappalimban.


Csodás élet lehet, én az ablakon kivetném magam, ha azzal a hapsival kellene élnem, a legkisebb aggodalmam az lenne, hogy egyedül kellene új életet kezdenem. A gyerekeknek milyen példa, milyen élet ez?

2014. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Biztos van még ilyen, sőt rosszabb is, ahol tettleg is bántalmazza a "családfő" az asszonyt, de még a gyerekeket is. De tudod mindenkivel annyit lehet bunkózni, amennyit a másik fél eltűr. Ha te nem változtatsz, akkor minden így marad.
2014. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Férfinak is nehéz! Ennek ellenére, így sem érdemes! Megváltozni nem fog, biztos a dolgában, miért tenné? Egyedül te változtathatsz! Az enyémen, meg én...
2014. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
A gyerekek előtt/házasság előtt nem volt ilyen ember? Elképzelni nem tudom, hogyan lehet 18 évet így leélni...
2014. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha lesz egy órácskád, majd hallgasd meg ezt: [link]

Nem szeretem az embert, de bizony meg fogsz lepődni, hogy mennyire pont rólad beszél...

2014. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A házasság előtt is önző ember volt, csak akkor még rózsaszín köd borított, mai eszemmel nem is értem egykori önmagamat. Köszönöm a Csernust, ezt hallgattam a múltkor, hát igen a házasságunkra ismertem belőle! :(
2014. febr. 1. 21:15
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Nehéz egedül új életet kezdeni? Igen, rohadtul az, különösen az elején. De utána te döntesz hogyan építed fel újra az életed és az önbizalmad. Részemről nagyon megérte, hogy kiléptem egy borzasztó házasságból. Nem volt könnyű, de most már úgy látom jobb így.
2014. febr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, az ilyen nőket sose tudtam sajnálni. Te tehetsz róla, már az elekán tudtad, csak sokkal egyszerűbb a rózsaszín ködre fogni.
2014. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A mi házasságunk nem ilyen, de biztosan van még ilyen. Szerintem nem érdemes tűrni, hiszen ha ennyi év alatt nem változott semmi sem, akkor mitől lenne most jobb.

Újrakezdeni pedig mindenkinek nehéz, nőnek, férfinak egyaránt. De szerintem közel sem lesz olyan nehéz, mint ezt minden egyes nap elviselni.

Bocs, de a férjed egy állat! Bár ez sértés az állatokra nézve.

2014. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nincs késő lépni.Édesanyám 45 évesen találta meg a párját, 27 év házasság után. BArátnőm anyukája már nyugdíjas volt mikor elvált anyukája megtalálta a párját. Eladták mindketten a lakásukat s összeköltöztek.(4 gyerek/köztük barátnőm/) s teljes a boldogság..
2014. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!