Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kell nézni akinek ki álló...

Le kell nézni akinek ki álló a füle?

Figyelt kérdés

Igazából édesanyámék voltak ilyen "birkák" ha lehet ezt mondani.

Páromnak is kicsit elálló a füle, és a tesóinak is.

A húgának a gyermekéről mutattam képet.Mondták hogy igen hasonlít az én páromra is hisz van parabola. Kérdeztem hogy az én gyermekemet is fogják bántani hogy ha elálló lesz?!

Nekem esett rosszul, pedig nem vagyok a tesóval jó kapcsolatba de egy értelmes ember szerintem nem néz le senkit gyermeket meg főleg nem a füle miatt!


2014. febr. 1. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nagyon cuki!

Bunkóság bárkinek beszólni azért, mert kicsit eláll a füle. Az meg már minősíthetetlen, ha egy gyereket piszkálnak ezzel, főleg egy felnőtt. De nem hiszem, hogy bántásból mondták, csak vicceltek, meg a gyerek előtt biztosan nem mondták volna.

2014. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha az én gyerekemnek ettől nagyobb lesz, örökölheti a páromét, akkor nem fogják szeretni?? Tuskó dolog, és most haragszom rájuk. Lehet gyerekesnek tűnik, de senki sem hibátlan és 50 fölött érdemes volna rájönni.
2014. febr. 1. 19:03
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Attól még szerethetik, de te tudod, hogy milyen hangsúllyal mondták. Nem hiszem, hogy bántásból mondták.
2014. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
A gyermek szülei hozzájárultak ahhoz, hogy ide posztold a pici képét???
2014. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Cukika ez a kisgyermek,-fiamnak is elállt kicsiként a füle de kamaszkorra sokat változott.Elhiszem,hogy rosszulesett,de ne vedd ezt fel,szüleid biztosan "tökéletesek":)
2014. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt korában is zavarni fogja, akkor plasztikai műtéttel könnyen meg lehet oldani.
2014. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem bántásból mondták.


Persze senki sem tökéletes, és a gyereket szeretni kell a hibáival együtt, de ez nem azt jelenti, hogy sosem beszélünk senkinek a tényekről.


A gyereknek (és szülőnek is) tudnia kell a saját hibáiról, és tudnia kell akár nevetni saját magán is. Különben hogyan fogadná el saját magát, a tökéletlenségét, ha eltitkolják előle, és azt hiszi, hogy tökéletes. Így később pokol lesz az iskola, vagy az élete is...


Amúgy meg az elálló fül nem a világ vége, nálatok ez a hasonlóság, másoknál a hajszín, vagy a testmagasság. Szerintem ezek nem sokban különböznek. Ha azt mondták volna, hogy ős is szőke, vagy magas, akkor nem lenne gond, de pl valamiért az alacsony és a vörös jelzők is negatívan érintik az embereket, pedig ugyan olyan tulajdonság mint az összes többi. Semmilyen komoly testi fogyatékosságról nincsen szó...nem értem.

2014. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem a feje is egy kicsit torz de lehet,hogy csak a Fotò hibàja"remélem"!
2014. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nagyon édes a kislány, pont úgy néz ki mint volt osztálytársamé, Bettike.
2014. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szabad lenézni, mert senki sem tehet arról, hogy milyennek született, sőt még arról sem tehet senki, hogy megszületett.
2014. febr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!