Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék nem tudnak magukba...

Anyámék nem tudnak magukba nézni? Tényleg azt hiszik ez jó nekem? 17L

Figyelt kérdés
A szüleim Ausztráliában élnek,most már a 10. éve. Én itt élek Magyarországon,a nagynénémék a gyámjaim,velük lakom. Szüleimmel a kapcsolattartás kimerül a telefonban,és skypeban. Szülinapomkor is kapok egy rohadt csekket meg egy skypos felköszöntést,és ennyi. Persze sok ember irigykedik,hogy de király nekem,egész nyáron Ausztrália meg a téliszünetben is,és sok érdekbarátom van,nem is ismer senki igazából,mert senkinem tudja,hogy milyen sz.r ez nekem. Tanáraimtól már rengeteg beírást kaptam,mert elaludtam órán,mivel sokszor még hajnal 2-3kor fentvagyok skypon csak hogy valamennyit tudjak velük beszélni. Igazából nagyon mérges vagyok rájuk,hogy fontosabb nekik a karrierjük,és így lepattintottak. Hiányzik az,hogy hazamegyek,és a szüleim várnak,megkérdezik mi volt suliban vagy ilyesmi. A plána pedig az,hogy szeretnének beleszólni a továbbtanulásomba,azt akarják ott tanuljak. Megmondtam nekik ,hogy felejtsék el,mert már itt megszoktam,a barátaimat,nagyszüleimet nem fogom itt hagyni. Lesz valaha normális kapcsolatunk?
2013. máj. 14. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem,nem is értettem meg,hogy:

1.Miért is nem vittek ki magukkal?

2.Hogy tudnak ilyenek lenni?

3.Miért követelik,hogy főiskolán vagy egyetemen meg ott tanulj?És hogyan gondolják ezt mégis?

4.Te mit akarsz tenni a kapcsolatotok érdekében?Miért nem mentél ki velük?ők a szüleid,basszus..nekik az a feladatuk,hogy gondoskodjanak rólad.:/

17/L

2013. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid lényegében elhagytak hétévesen. A helyedben nem is őket tartanám szüleimnek, hanem a nagynénéméket, akik felneveltek. A szüleid maximum kedves távoli rokonok, akik rendszeresen vendégül látnak Ausztráliában. Ne várj ennél többet tőlük, akkor nem fogsz csalódni.
2013. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"nem is ismer senki igazából" ; "már itt megszoktam, a barátaimat"



?

2013. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsi voltam mikor kiköltöztek,4 éves,eleinte azt mondták,ha nagyobb leszek engem is magukkal visznek,aztán nem lett belőle semmi. Az egyetemet pedig azért erőltetik,mert hogy ott fejlettebb az oktatás,és könnyebb munkát találni,arriert építeni ( hogy engem is a saját képükre formáljanak)
2013. máj. 14. 22:44
 5/8 A kérdező kommentje:
3 : vannak barátaim,csak nekik sem beszélek ezekről a dolgokról,attól függetlenül még jól elvagyok velük,csak nem akarom őket is lehangolni ezzel.
2013. máj. 14. 22:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja azt hozzá kell tennem,hogy eleinte hazajártak havonta,és átmeneti kiköltözésről volt szó. Aztán vettek házat.. stb és ott maradtak.
2013. máj. 14. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, másodiknak sajnos igaza van. Járd a magad útját, és a nagynénédékre hallgass a továbbiakkal kapcsolatban is, hiszen ők ismernek igazán, nem pedig a szüleid.
2013. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szegény.
2013. máj. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!