Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam a szüleimet szexualitás...

Láttam a szüleimet szexualitást végezni. Nem tudok a szemükbe nézni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 11:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem tudsz a szemükbe nézni? Hány éves vagy?

Ez egy teljesen normális folyamat, nincs ebben semmi. Mit kerestél ott különben?

2012. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

szexualitást végezni :DDDDD


Bakker, te is így készültél :D Mit tegyél? Semmit. Örülj, hogy még szeretik egymást, és mivel szexualitást is végeznek, valszeg ezzel teljes a kapcsolatuk.

2012. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
EGy ember folyamatosan fejlodik, tanul, most megtanultad, hogy kopogas nelkul nem lepsz mas szobajaba pl. BArmennyire kellemetlen szamodra, de ez az elethez tartozik, tehat viselkedj termeszetesen, mivel a szuleidnek is nagyon kellemetlen lehetett!
2012. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
a kérdésed megfogalmazása alapján nagyon gyerek vagy még ... próbáld elfelejteni amit láttál ... amit láttál az természetes dolog, ha nagyobb leszel rájössz ... tehát nem valami olyant tettek ami rossz, csak neked korán jött ... nyugodtan nézz a szemükbe, te is így készültél
2012. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Jesszusom! "szexualitást végezni" :DDDD

Szeretkeztek! Örülj neki, szeretik és kívánják még egymást a szüleid. Te is így fogantál, nincs ebben semmi. Ez egy természetes dolog, amit nem szabad cikinek érezned, sem szégyellned. Ha nagyon zavar a dolog, beszélj valamelyikőjükkel.

2012. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
94%

Inkább örülnél :D


Mindenesetre ez a "szexualitást végezni" okozott nekem pár perc röhögést :DDD


Na, de most, hogy válaszadást végeztem itt gyk-n, megyek is dolgozást végezni.

2012. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy igen intim dolog, amit az átlagemberek nagy része nem oszt meg a nyilvánossággal.


Úgyhogy valószínűleg most zavarban vagy és emiatt nem tudsz rájuk nézni. Ez az élethez tartozik, a kapcsolattal jár és nem kell túl dramatizálni.

Nem kell, hogy zavarban legyél, ez egy jó lecke volt. Ha ők nem tudnak róla akkor vegyél egy nagy levegőt és lépj tovább máskor meg legyél óvatosabb.

2012. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Semmit, felejtsd el.

Ha legközelebb is lebuknak, finoman jegyezd meg, hogy legyenek óvatosabbak :D És örülj neki, hogy még szeretik egymást (remélhetőleg).

A fogalmazásod engem is kiborított :D

2012. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
:D semmit, ez normális dolog. Vagy téged örökbe fogadtak?
2012. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
ne bántsátok, szerintem kb 8 éves és semmit nem tud a dolgokról ... ó, boldog gyermekkor :)
2012. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!