Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a férjem exétől?

Figyelt kérdés

Biztosan sokan furán néznek most a kérdés miatt, én is csodálkoznék egy ilyenen, de higgyétek el, már az agyamra megy a csaj. 2 éve vagyunk házasok. A férjem az exével csak együtt élt 2 évig, nem voltak házasok, nincs gyerek, és az összeismerkedésünkkor már 4 éve szakítottak. De a csaj valamilyen formában folyton ott van a hétköznapjainkban. Először a férjem emlegette, de letiltottam, hogy nem érdekel. Aztán após emlegette, hol a barátok hozzák fel, volt, hogy telefonált a "drága" valami buta okot találva. Most a legutóbb mikor elmentünk egy szórakozó helyre, az egyik nő úgy szólt a férjemhez: "Téged ismerlek, te együtt voltál az XY-al ugye?" Már vissza hallottam, hogy tökéletesen informált az ex, hogy mi mit csinálunk, hová járunk, mit tervezünk. Betelt a pohár. Még nem borultam ki, de már volt rá példa, legutóbb, hogy remegett a kezem, olyan ideges voltam. Most én vagyok, ő már nincs 6 éve, hagyják már abba!

Segítsetek, mit csináljak?



2014. jan. 31. 23:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

7: "Én vacsorát főzök a vendégeknek, nem hányok versenyt velük az erkélyről-"

És ugyanazokat az embereket látjátok vendégül, akik az exet ismerik?

2014. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen megértelek. Szerintem normális a reakciód.

Valószínűleg közös a baráti körötök.

A férjeddel tudatosítani kéne, hogy soha többé nem akarsz hallani arról a nőről. Remélhetőleg elhinti a családban, és a baráti körben, hogy a jelenlétedben kerüljék mások is ezt a témát.

Ha ez kevés, a nőnek írhatnál egy sms-t, hogy szakadjon már le a férjedről, már rég dobta, ha nem tűnt volna fel neki, tűnjön el az életetekből. Ha kell, ezt csúnyább szavakkal is megfogalmazhatod, hogy jobban értsen belőle.

2014. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!