Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos helyzetbe hozott a...

Kínos helyzetbe hozott a férjem. Vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

1 órája jöttünk haza az ügyeletről.

Előzmény: A férjem a garázsban dolgozott, ahol jelenleg van egy halom nagy fémlemezek egy munka miatt. Én délután lementem a garázsba, és azt mondtam neki, hogy 20 évvel ezelőtt nem a kocsit szereli, hanem letépte volna a bugyimat és..hát..szexeltünk volna. A férjem erre úgy reagált, hogy ő most is letépi a bugyimat.. és már jött is felém..El is kezdtünk huncutkodni, de a bugyim nem szakadt úgy ahogy kellett volna, és ahogy erőlködött, hogy tényleg eltépje, a keze valahogy kicsúszott, elveszítve az egyensúlyát nagy lendülettel a fémlemez élére csapódott a tenyere. Azonnal mély sebet vágott az tenyere élén, és a kézfején. Így elmentünk az ügyeletre. Míg én a kartonozóban kértem a férjem kartonját, addig őt már be is vitték a rendelőbe. Mondta a nővér, hogy nyugodtan menjen be, és vigyem be a kartont. Bementem, és hallottam, hogy a férjem lelkesen meséli, sebvarrás közben, hogy csak a bugyimat akarta letépni, de hát ugye ma már jobban megvarrják mint 20 éve.. A doki és az asszisztens hangosan kacagtak, főleg azután, hogy a férjem rátett egy lapáttal, és a dokival végig röhögték, hogy milyen jó, hogy nem a fogaival ugrott nekem, mert most a fogászaton ülne...Én meg ott vörösödtem mint a főtt rák.. Olyan kínos volt, a végén a doki megkérdezte, hogy még mindig az a bugyi van rajtam???


2014. jan. 28. 18:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem vicces és örülj, hogy nem lett nagyobb baja :)
2014. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Ország világnak leírtad itt te is, szóval nem értem a kérdésed.
2014. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Jó fej férjed van:)
2014. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Bakker, ez tök vicces! Én simán röhögtem volna a pasimmal együtt:D
2014. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
Ez vicces:) Örüljél, hogy 20 év után is, még meg van a szikra!
2014. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Grim13 ***** válasza:
95%
az összes eddigivel egyet értek legyél rá inkább büszke !
2014. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Leírtam, de senki nem ismer itt, senki nem látja az arcomat sem a férjem arcát.. De ott szemtől szemben álltam a dokival aki úgy varrta a férjem kezét, hogy közben potyogtatta a könnyeit a röhögéstől. Én csak egy kis töredékét írtam le, végig poénkodott.. Persze ott én is nevetgéltem, de végül is olyan kínosnak érzem...43 éves vagyok. Az emberek azt hiszik ennyi idősen már csak megkomolyodtunk..
2014. jan. 28. 19:01
 8/37 anonim ***** válasza:
96%
Remélem 20 év múlva egy ilyen vicces férfival fogok élni és még lesz szexuális életem :) Örülj neki komolyan!
2014. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Hát én hatalmasat röhögtem volna a pasimmal együtt XDD
2014. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%
Azt hittem, hogy az lesz a sztori vége, hogy megharagudott rád a férjed, mert miattad vágta el a kezét. Az durva lett volna, de így szerintem tök jó, hadd legyen már neki is ennyi jó a dologban, hogy eldicsekedhet, hogy milyen csődör:) Az orvossal se fogsz nagyon találkozni ezután, ha meg mégis, akkor mi lesz? Én élveztem volna a helyzetet, mondjuk fiatalabb vagyok 15 évvel, lehet ezért:)
2014. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!