Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos helyzetbe hozott a...

Kínos helyzetbe hozott a férjem. Vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

1 órája jöttünk haza az ügyeletről.

Előzmény: A férjem a garázsban dolgozott, ahol jelenleg van egy halom nagy fémlemezek egy munka miatt. Én délután lementem a garázsba, és azt mondtam neki, hogy 20 évvel ezelőtt nem a kocsit szereli, hanem letépte volna a bugyimat és..hát..szexeltünk volna. A férjem erre úgy reagált, hogy ő most is letépi a bugyimat.. és már jött is felém..El is kezdtünk huncutkodni, de a bugyim nem szakadt úgy ahogy kellett volna, és ahogy erőlködött, hogy tényleg eltépje, a keze valahogy kicsúszott, elveszítve az egyensúlyát nagy lendülettel a fémlemez élére csapódott a tenyere. Azonnal mély sebet vágott az tenyere élén, és a kézfején. Így elmentünk az ügyeletre. Míg én a kartonozóban kértem a férjem kartonját, addig őt már be is vitték a rendelőbe. Mondta a nővér, hogy nyugodtan menjen be, és vigyem be a kartont. Bementem, és hallottam, hogy a férjem lelkesen meséli, sebvarrás közben, hogy csak a bugyimat akarta letépni, de hát ugye ma már jobban megvarrják mint 20 éve.. A doki és az asszisztens hangosan kacagtak, főleg azután, hogy a férjem rátett egy lapáttal, és a dokival végig röhögték, hogy milyen jó, hogy nem a fogaival ugrott nekem, mert most a fogászaton ülne...Én meg ott vörösödtem mint a főtt rák.. Olyan kínos volt, a végén a doki megkérdezte, hogy még mindig az a bugyi van rajtam???


2014. jan. 28. 18:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
91%
A férjed ezzel CSAK azt közölte, hogy olyan szuper nö vagy, aki még most is teljesen elveszi az eszét, és dicsekedni akart veled!!!!
2014. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem megalázó :) De még ha te annak is érzed, a férjed biztosan nem szánta annak.
2014. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
92%
Jobban esett volna, ha azt meséli, hogy már 5 éve nem szexeltetek és mérgében rácsapott az üvegasztalra?...
2014. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
87%

ha jól tudja a férjed elmesélni, akkor még a fiadnak is el lehet mondani a valóságot, hogy miért sebesült meg az apja.

egyébként 41 vagyok, és nagyon remélem, hogy még sokáig nem fogok megkomolyodni! :-)

2014. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
14%
Nem gondolom, hogy ciki. De ha egy idegen ember elkezdene a bugyimról beszélni, azt biztos rossz néven venném.
2014. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
86%
Én állítólag kissé hisztis vagyok, de nem vettem volna ezt magamra, sőt, örültem volna neki:3 Elvégre gondolj bele.. ennyi idő után is kíván a férjed és be is vallja szemrebbenés nélkül ;) Ebben mi ciki? :D
2014. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
56%

Rommá röhögtem az agyam! XDDDDD

Szerintem ez tök poén, nehogy már emiatt rosszul érezd Magad! :D


28N

2014. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Félre ne értsétek! Én nem hisztiztem, csak egy kicsit kínosnak éreztem azt,hogy csak a bugyimat akarta letépni, és az ügyeleten kötöttünk ki. Egyébként pár perce bejött a férjem egy ollóval, hogy ő még mindig nem adta fel..:) nos azt hiszem megyek, és kicserélem az ollót mert amit behozott annak semmi éle nincs, még vágni sem lehet vele..:) (nem akarom, hogy a végén az olló beleálljon a combomba, és újra ügyeletnél legyünk..:)

köszönöm a válaszokat.. Jó éjszakát nektek..:)

2014. jan. 28. 22:43
 29/37 anonim ***** válasza:

Ne vedd bántásnak kérdező, de ha ilyen helyzetbe kerülnék 43 évesen, én tök örülnék. Persze, gondolom, hogy ciki meg minden, de azt hinné az ember, hogy 40 év fölött már megkomolyodnak az emberek, és nem gondolkoznak olyanokon, hogy "jujj ez most de gáz" :D

Persze, kicsit kínos, de hát inkább vicces azért mégis, és nagyon szerencsés vagy a férjeddel, és a vele való kapcsolatoddal. Szóval ez egy olyan kellemetlenség, amit el lehet felejteni a jó dolgok mellett, amikből következett. (Persze a jó dolgot nem a sérülésre értem.:)

2014. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Abban a helyzetb én is tuti égtem volna mint a Reistag... De amúgy nm gáz, meg ciki...inkább vicces..

Sztem nm hozott téged kínosabb helyzetbe, mint saját magát...

Akkor esetleg kínos, de amúgy az ember csak jót nevet az egészen.

2014. jan. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!