Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos helyzetbe hozott a...

Kínos helyzetbe hozott a férjem. Vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

1 órája jöttünk haza az ügyeletről.

Előzmény: A férjem a garázsban dolgozott, ahol jelenleg van egy halom nagy fémlemezek egy munka miatt. Én délután lementem a garázsba, és azt mondtam neki, hogy 20 évvel ezelőtt nem a kocsit szereli, hanem letépte volna a bugyimat és..hát..szexeltünk volna. A férjem erre úgy reagált, hogy ő most is letépi a bugyimat.. és már jött is felém..El is kezdtünk huncutkodni, de a bugyim nem szakadt úgy ahogy kellett volna, és ahogy erőlködött, hogy tényleg eltépje, a keze valahogy kicsúszott, elveszítve az egyensúlyát nagy lendülettel a fémlemez élére csapódott a tenyere. Azonnal mély sebet vágott az tenyere élén, és a kézfején. Így elmentünk az ügyeletre. Míg én a kartonozóban kértem a férjem kartonját, addig őt már be is vitték a rendelőbe. Mondta a nővér, hogy nyugodtan menjen be, és vigyem be a kartont. Bementem, és hallottam, hogy a férjem lelkesen meséli, sebvarrás közben, hogy csak a bugyimat akarta letépni, de hát ugye ma már jobban megvarrják mint 20 éve.. A doki és az asszisztens hangosan kacagtak, főleg azután, hogy a férjem rátett egy lapáttal, és a dokival végig röhögték, hogy milyen jó, hogy nem a fogaival ugrott nekem, mert most a fogászaton ülne...Én meg ott vörösödtem mint a főtt rák.. Olyan kínos volt, a végén a doki megkérdezte, hogy még mindig az a bugyi van rajtam???


2014. jan. 28. 18:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
93%

"Ennyi idősen megkomolyodtunk"- figyelj, szerintem addig jó, ameddig van szikra, van humor, van jókedv. Ami utána jön az az üres hétköznapok.

Én bár egyszer láttam volna ölelkezni a szüleimet, már boldog lettem volna...:(



Szerintem ez egy jó sztori a legjobb barátnőmnek ki is táltaltam volna már, ha velem történt volna. Ebben nincs semmi szégyelni való.

2014. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jófej a férjed. :D
2014. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
71%

az lenne a ciki ha 20 év után nem lenne ,semmi fantizátok:

Ne aggodj az ügyeleten biztos ,hogy irigyek voltak rátok.

Vissza kellett volna a dokinak szólni valami frapánsat :

Mondhatad volna neki ,hogy ez bugyit már a másidik hancur után huztad fel.

2014. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
90%

"43 éves vagyok. Az emberek azt hiszik ennyi idősen már csak megkomolyodtunk.."


Tudod, én 57 éves vagyok és örülök, hogy sem én sem a férjem nem "komolyodtunk meg".


Az meg, ahogy a történet kezdödött, egyértelmü, hogy a férjed meg van érted őrülve, és ezt nem kell szégyellned!!!! Szerintem a doki meg az asszisztesns irígyelnek benneteket, amellett, hogy tényleg vicces (is) volt a helyzet!

2014. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
59%

Bocs, de nem tiszta, hogy most itt

panaszkodni akarsz, vagy hencegni???

:)

2014. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
87%

Mindent leírtak elöttem !!

Kívánom ,hogy 20év múlva is hasonló történjen veletek /mármint a fantázia részére gondolok/ !!!

43 évesen igen is megkell néha kicsit bolondulni !!!

2014. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
88%

Én pont azt éreztem volna cikinek ,ha férjem hazudik és nem az igazat mondja!!

Az ,hogy mit gondol a doki ,nem érdekelne lehet ,hogy még tetszett is neki ,hogy van egy / igazi nő aki ennyi év házzaság után is képes a férjét elcsábitani.

2014. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak vicc volt!
2014. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Nem panaszkodom, és nem hencegek, csak engem úgy neveltek fel, hogy a szex tabutéma.. Imádom a férjem, és sok év kellett míg végre előtte legyőztem a szégyenlősségemet. Örülök, hogy még ma is bolondulunk egymásért, de én bennem még mindig ott van hogy "tabunak kell lenni"

Ha már ennyien írtátok, akkor nem fogom fel kínosnak. Remélem a fiam is jót fog nevetni holnap ha hazajön..

köszönöm a válaszokat.

2014. jan. 28. 19:48
 20/37 anonim ***** válasza:
86%
Jesszus, ne legyél már ennyire prűd, hogy ezt kínosnak tartod....
2014. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!