Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos helyzetbe hozott a...

Kínos helyzetbe hozott a férjem. Vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

1 órája jöttünk haza az ügyeletről.

Előzmény: A férjem a garázsban dolgozott, ahol jelenleg van egy halom nagy fémlemezek egy munka miatt. Én délután lementem a garázsba, és azt mondtam neki, hogy 20 évvel ezelőtt nem a kocsit szereli, hanem letépte volna a bugyimat és..hát..szexeltünk volna. A férjem erre úgy reagált, hogy ő most is letépi a bugyimat.. és már jött is felém..El is kezdtünk huncutkodni, de a bugyim nem szakadt úgy ahogy kellett volna, és ahogy erőlködött, hogy tényleg eltépje, a keze valahogy kicsúszott, elveszítve az egyensúlyát nagy lendülettel a fémlemez élére csapódott a tenyere. Azonnal mély sebet vágott az tenyere élén, és a kézfején. Így elmentünk az ügyeletre. Míg én a kartonozóban kértem a férjem kartonját, addig őt már be is vitték a rendelőbe. Mondta a nővér, hogy nyugodtan menjen be, és vigyem be a kartont. Bementem, és hallottam, hogy a férjem lelkesen meséli, sebvarrás közben, hogy csak a bugyimat akarta letépni, de hát ugye ma már jobban megvarrják mint 20 éve.. A doki és az asszisztens hangosan kacagtak, főleg azután, hogy a férjem rátett egy lapáttal, és a dokival végig röhögték, hogy milyen jó, hogy nem a fogaival ugrott nekem, mert most a fogászaton ülne...Én meg ott vörösödtem mint a főtt rák.. Olyan kínos volt, a végén a doki megkérdezte, hogy még mindig az a bugyi van rajtam???


2014. jan. 28. 18:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
53%
Remélem sikerült megszabadulnod a bugyitól.
2014. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem tök vicces :) Mondjuk a fiamnak én nem biztos hogy elmesélném, de az orvossal oké főleg ha röhögött. Biztos sok meredek dolgot látott már. Mi már 25 évesen is itt görcsölünk hogy visszahozzuk a spontaneitást, örülnék ha 20 év múlva hasonló balesetünk lenne :D
2014. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
55%
Én csak azt nem értem, hogy miért kell a bugyit eltépni? Nem lehet levenni?
2014. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Utolsó! Hát nem izgisebb? :)

Örülj neki hogy a férjed még mindig ilyen kanos ha rád néz! Nem ciki volt a helyzet, inkább menő! :)

2014. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Én is ezt tartom a kulcskifejezésnek:

"43 éves vagyok. Az emberek azt hiszik ennyi idősen már csak megkomolyodtunk.."


És az jó volna? Először is miért érdekes, hogy mit hisznek az emberek?

Másodszor meg nem volna igaz: nem "komolyodtatok meg".

Örülj neki!


A másik ablakban meg egy 23 éves kislányt bátorítok, hogy hibába él 6 éve a pasijával, és hiába hiszi azt mindenki, hogy milyen szép pár, ha már ennyire elszürkült, besavanyodott élete van már most, hozzá ne menjen!


Amúgy meg az orvosi ügyeletek tele vannak pikáns sztorikkal, ez szerintem aranyos!

2014. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
23%

"de a bugyim nem szakadt úgy ahogy kellett volna, és erőlködött, hogy tényleg eltépje"


20 évvel ezelőtt még biztosan egy sokkal kisebb bugyit hordtál mint most.

Egy térdig érő, vastag rózsaszínű tundrabugyival, már akár autót is lehet vontatni...

2014. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Jó fej a férjed :) és neked is tetszhetett ha itt írsz róla :).
2014. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!