Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a férjem exe?

Miért utál a férjem exe?

Figyelt kérdés

Férjem exe nem fogadja el,hogy én a felesége lettem.Nekik van egy közös kisfiúk.

Az ex is férjhez ment már és 1-2 hét múlva szülni fog.

Több mint 4 éve nincsenek már együtt és a mai napig utál.

Ha nálunk van a kicsi ki sem mondhatja a nevemet és titkolóznia kell a gyereknek ha velem csinál valami közös programot.

Nem miattam mentek szét annak idején.Akkor jöttem én a képbe amikor ők már szétmentek.Miért csinálja ezt?Féltékeny arra,hogy engem elvett neki meg a kezét sem kérte meg?


2014. jan. 20. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van benne még féltékenység. Te legyél kedves vele és a kisfiúval is, és kész.
2014. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Velem nem is beszél,hozzám se szól.Csak mondjuk ha itt van a kicsi akkor a telefonba hallom,hogy mondja neki,hogy nem érdekel mit csinálsz az XY-nal és ne is említse a nevemet.

Szegény gyerek már elbújik a telefonnal a kezében,hogy az anyja véletlen se hallja meg a hangom.Sokszor volt,hogy elvonultam kimentem az udvarra de ezt sem lehet állandóan.Bújdokoljak a saját házamban mert ha meghallja a hangom a gyerekkel üvölt?

2014. jan. 20. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenység.

Ismerek olyat, ahol még 15 év után is ez az helyzet.

Pedig ott sem az új feleség miatt mentek szét.

Sajnos van, aki ilyen, nem tudsz mit tenni.

2014. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez nagyon rossz.Nem miattam hanem a kicsi miatt.Nem értem miért jó neki a saját fiát rettegésben tartani miattam?Neki is van már férje,sőt nemsokára meglesz a kistesó is.Ha úgy vesszük hamarabb van mint én a férjemmel.Mi még csak most tervezzük a babát.Mi lesz akkor ha nekünk is lesz gyerekünk?
2014. jan. 20. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Törődj bele.

Szegény kis srácnak rossz.

Elmúlik egy-két év, s meg fogja unni ő is.


Mondok én cifrábbat.

A nagybátyám 20 év után elvált. Van két közös gyerek, akik akkor már 19 és 16 évesek voltak.


Három év múlva megnősült. Az új feleség előt a volt feleséget és a gyerekeket, meg azóta megszületett unokát említeni sem szabad.


Viszont az új feleség első házasságából származó fiát és kisunokáját támogatni kötelező.


Ha csak szóba kerülnek, akkor sírós-rívós féltékenységi jeleneteket rendez.

2014. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 Mint macskát sz..arni vágnám ki az ilyen némbert a pasi helyébe.
2014. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

"Féltékeny arra,hogy engem elvett neki meg a kezét sem kérte meg?"


Micsoda gőg!!! ;D

2014. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék az exel. Ha a gyerek szeret, akkor a többi nem lényeg.
2014. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!