Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a párodnak egy...

Zavarna ha a párodnak egy volt egyéjsszakás kalandjával kellene egy társaságba lenned?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 08:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
59%
Abszolút nem zavarna. Ő a múlt, én meg a jelen vagyok.
2014. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha nem a kapcsolatunk alatt történt, akkor nem. Sőt, kíváncsi lennék, hogy milyen lányok tetszettek neki. Neki is van múltja, ahogy nekem is. Igazából az jobban zavarna, ha látnám, hogy még mindig érdeklődik iránta. És ahhoz nem kell nekem egy társaságban lennem a lánnyal, hogy megcsaljon. Így viszont legalább látnám a reakcióját.
2014. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

7: "Én semmilyen exxel nem vagyok hajlandó találkozni, de még a kommunikációt sem engedem velük a páromnak. "


A farkát is kihipózod?


A kérdező kérdésére válaszolva: előttem lévő kapcsolata ha azt lezárták, akkor nem zavarna.

2014. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
tök durva, hogy lepontoztatok azért, mert nem zavarna :O savanyú a szőlő...
2014. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!