Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a párodnak egy...

Zavarna ha a párodnak egy volt egyéjsszakás kalandjával kellene egy társaságba lenned?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 08:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem. De miért lennék vele egy tàrsasàgban?
2014. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem zavarna. Miért kellene, hogy zavarjon?
2014. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Picit zavarna igen, de valójában nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget.
2014. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem zavarna, de próbálnám leplezni, nem csinálnék belőle ügyet.

Egyébként, igazat adok az egyik hozzászólónak, hogy exekkel, meg kalandokkal szerintem sem jó ötlet tartani a kapcsolatot. Lehet, hogy azért gondolom így, mert a párommal úgy kezdődött az első pár hónapunk, hogy az exei minden nap írtak neki, valamint kiderült, hogy az előttem lévő barátnője még mindig vissza akarta csábítani. Nem túl kellemes, amikor egy meghitt vacsora közben, sms-e érkezik a kedves extől, hogy még mennyire szereti a párom, és hogy sajnálja ami történt, stb. stb. Tehát felesleges feszültségforrás, és a múltat el kell tudni engedni, le kell tudni zárni. Enélkül szerintem nincs értelme valakivel a jövőt tervezni, aki a múltban él, vagy amelyik kapcsolatban ott a felesleges 3. személy...

2014. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem ritka, hogy egy baráti társaságban (főleg fiatalok között) egyik másik embernek "megvolt" valaki a társaságból. Nem kell ezt felfújni, van ilyen. Engem nem zavarna. Most velem van, engem szeret és bízom benne. Kit érdekel mit csinált évekkel ezelőtt, főleg ha tényleg cska egy éjszakáról volt szó...
2014. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk van két ilyen ember a bővebb haveri társaságunkban (havonta- két havonta találkozunk velük). Egyik a páromé, a másik az enyém. Ha két ember bízik egymásban, akkor lényegtelenek az ilyen dolgok. Nálunk semmilyen konfliktust nem okoz ez, különösebben nem is zavar, nem tiltom meg hogy beszéljen vele, ő sem nekem.

Régen volt, elmúlt. :)

2014. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
ha a férjemmel Magyarországra megyünk, akkor az ex jön ki értünk a reptérre.... a másik mpedig a magyar autonk eladásában segitett. az exeim a legjobb barátaim.. és forditva is igaz.
2014. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%

Nem zavarna. Mondjuk én nem is tudom, pontosan kikkel volt egyéjszakás kalandja, de azt tudom, hogy elég sok nővel. Azaz ha a baráti társaságával találkozom, tuti van köztük olyan, akit megfektetett.

Őszintén szólva engem inkább büszkeséggel tölt el a helyzet. A párom hosszú éveken keresztül nem volt hajlandó megállapodni, egy csajt csak egy-két menet erejéig szedet fel. Mellettem viszont megállapodott. Szóval engem jobbnak ítél az összes egyéjszakásánál :)

Az ex megint más tészta. Ő pl. rendszeresen jár egy rég exe szüleinek segíteni a ház körüli munkákban. Az exnek is segít, ha kell. Tíz éve működik ez a dolog, nem okozott problémát az elfogadása. Nekem a legutóbbi exem az egyik legjobb barátom, eszem égéban sincs megszakítani a kapcsolatot vele.

Szerencsére egyikünknek sincs problémája ezzel. :)

2014. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de valószínűleg nem terveznék azért túl sűrű programot vele.
2014. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenben nem lehet részem, sajnos neki igen, hát nem sikerültek túl fényesen azok az esték...:S

Nem szereti a r..bancokat, az a helyzet, és hát azért az egyéjszakás kaland eléggé ilyen jellegű dolog, bár nekem is csak egy volt, és az is akkor, amikor 18 elmúltam, előtte nem csináltam senkivel semmit, egy exszel gabalyodtunk össze, amit persze utána megbántam, mert nem az én műfajom az ilyen. Na mindegy, ráadásul ez azelőtt volt fél évvel hogy egyáltalán megismertem, szóval..:D Logikusan gondolva nem lehetne oka panaszkodni, de a helyébe képzelve magam, én is utálnám az illetőt. Szóval igen, zavarna. :(

2014. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!