Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha a párodnak egy...

Zavarna ha a párodnak egy volt egyéjsszakás kalandjával kellene egy társaságba lenned?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 08:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
Hogyne zavarna. Bár, hogy ha a páromnak egyéjszakás kalandja volna, akkor szerintem nekünk már nem sok közünk lenne egymáshoz.
2014. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

Magam alakítom az életem, ezért nem kellene ilyen társaságban lennem, nem generálok magamnak felesleges kellemetlenségeket.

Amúgy meg nálam nem fordulhatna elő, hogy még csak felmerüljön a párom részéről, hogy az egyéjszakás kalandjával kellene egy társaságban lennem.

27f

2014. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
nem...mivel tudom, hogy a párom engem szeret :)
2014. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha jóval előttem volt és nem volt közben senkije amikor a kaland volt, akkor nem.
2014. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett,ez nem kapcsolatunk alatt történt egyéjszakás.Így is zavarna?
2014. jan. 31. 08:41
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
gondolom nem a kapcsolatotok közben volt egyéjszakás kalandja....igy nem zavarna, az már a mult.elözö hozzászolok, de miért, ha ti párotoknak lett volna egyájszakás kalandja akkor ti nem is kezdtetek volna vele? vagy mi van???
2014. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%

Tök mindegy.

Én semmilyen exxel nem vagyok hajlandó találkozni, de még a kommunikációt sem engedem velük a páromnak.

Ezt mindig a kapcsolat elején letisztázom. Akinek nem tetszik, akkor ennyi volt.

2014. jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
hátha nekem a párom nem engedné, hogy beszéljek a volt barátaimmal...akkor nem lenne párom..mi az, hogy -nem engedi? :D felnött ember megtiltja a másik felnött embernek, hogy beszéljen az akivel akar...pf
2014. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%

Jobb elkerülni a kellemetlenségeket, féltékenykedést.

Szerencsére eddig többnyire hasonló gondolkodású párjaim voltak, nagyon nem kellett mit "megtiltani".

Nyilván nem úgy kezdem, hogy te nem beszélhetsz ezzel vagy azzal.

Nem tartom normális dolognak, hogy exxekkel kommunikáljunk, az a múlt, el kell tudni engedni.

2014. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, őszinte leszek: férfiként úgy vagyok vele, hogy ha neki egy este megvolt, nekem meg hónapokig kellett teperni, akkor rohadtul irritálna. Egyébként meg kicsit se, akár el is beszélgetnék vele...
2014. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!