Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósékkal élni, úgy hogy nem...

Anyósékkal élni, úgy hogy nem fizetek?

Figyelt kérdés
Párommal úgy terveztük, hogy idén kiköltözünk Londonba. Személyes okok miatt el kellett halasztanunk egy évet. Eddig egy nem használt házban éltünk, ami a családom tulajdonában vvolt, de pont most sikerült eladni. Arbérletbe kellett volna mennünk, de anyósomék felajánlották hogy költözzünk hozzájuk, van egy.viszonylag elkülönülő lakrész. Párom nagyon spórolni akar, nekem sincs ellenemre, jó a viszony. Viszont úgy gondoltam hogy csak a lakbért spóroljuk meg a számlákba adunk valamennyit. Plusz kaját is én akartam főzni, de.anyósom mindig annyit főz hogy értelmetlenlenne. Nincs vele gond, nem belekötni akarok, tudom hogy kedves csak, de eltartottnak érzem magam. Én komplikálom túl, vagy tényleg nem normális hogy ilyen szinten "eltartatja" magát két felnőtt ember (huszas évek közepén)?

2014. jan. 28. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem nem ezt mondom, hanem azt hogy engem is zavarna, ha nem engednék hasonló helyzetben, hogy havonta egyszer mondjuk bevásároljak. Miért baj, az ha valamivel én is szeretnék hozzá járulni, főleg ah meg is tehetem.
2014. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem az anyóst zavarja hanem a kérdezőt, ha ő szeretné miért ne fizethetne valami jelképeset.
2014. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én belemennék, ahhoz ragaszkodnék, hogy fizessem ki a saját számlánkat, nekünk az is nagy dolog lenne, ha megtudnánk spórolni a lakbért...


Viszont egyet értek azzal, hogy ha annyira erősködnek, akkor miért ne lehetne elfogadni?

És mi az a hülyeség, hogy nm a gyereke? nem a gyereke, valóban, a gyereke párja. Nem tudom mióta vagytok együtt, de akkor is...


Anyósoméknál pl. minden finomságot 5 fele osztanak. Anyós, Após, Párom, Sógornőm és Én....Semmit nem osztanak 2 felé, vagy 4 felé....Karácsonykor ugyanakkora értékben kaptunk ajándékot a párommal.

Mikor elkezdtem dolgozni, azt mondta apósom, ha megtudunk élni abból, amit ők küldenek a páromnak, akkor az én fizumat tegyük félre...


Szóval engem úgy számolnak, mint saját gyereket...


Nem mondom, én sem hagynám, hogy mindent ők fizessenek, de alapvetően jó érzés, hogy ennyire szeretnek...


23-L

2014. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mi is anyuéknál lakunk, és semmit sem kérnek tőlünk...a cél hogy minél több pénzt tudjunk félrerakni...persze van, hogy én vásárolok ezt azt és társai...de örökre hálás leszek nekik...nem ezért, hanem mindenért...hogy ilyen családom van!
2014. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!