Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik anyósékkal laknak, hogy...

Akik anyósékkal laknak, hogy bírják?

Figyelt kérdés
Mit tesztek, hogy ne telepedjenek rátok? Hogy jöttök ki velük? Vannak problémáitok? Miért velük laktok? Kort is írjatok. Köszi. :)
2013. márc. 14. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi jól kijövünk. 30/f
2013. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Párommal az én szüleimnél lakunk.Elég jól kijövünk.Amit nehezen tolerálok az a cigifüst,de hát az ő lakásuk nem tilthatom meg nekik. :-)Sok szellőztetéssel orvosolom a problémát,amit meg ők viselnek nehezen,mert elég fázósak.:-)Aput ezenkívül nem nagyon zavarja,hogy mondjuk hétvégén nem nagyon szeretek négykor ébredni,mégis zörög,köhögög stb.,ezt még nehezebben viselem,mint a cigit.Anyagiak miatt költöztünk ide,de ha jön a baba,akkor valami megoldást kell találnunk a cigi miatt.
2013. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
30/N
2013. márc. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére jól kijövünk. Nem voltak problémáink.

Nemrég költöztünk hozzájuk (február) mert felújítjuk a házunkat, és lehetetlenség lenne most otthon élni.


23/N

2013. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi két évet laktunk náluk építkezés alatt. Nem volt gond, mert rendesek, de azért voltak súrlódások az együttélés miatt. Nagyon más az életritmusunk. Persze mi alkalmazkodtunk többet, mert mi voltunk a vendégek. Mihelyst lehetett azért mentünk külön, bár még nem volt teljesen kész az otthonunk. Én ha kicsit felhúztam magam mindig azt mondogattam, hogy "nem kell albérletet fizetni, nem kell albérletet fizetni" :) Ha rossz lett volna a kapcsolat akkor elmentünk volna persze, de így tényleg jól jött a segítség, nem kértek a rezsibe sem, az ételt is sokszor állták ők, minden pénzt költhettünk a házra. Mióta külön élünk azért felhőtlenebb a kapcsolatunk. Ugyanakkor akkor ismertük meg igazán egymást, akkor csiszolódtunk össze, lettem teljesen családtag. Tehát az is jót tett a kapcsolatunknak, hogy együtt éltünk, az is, hogy különköltöztünk :)

28-29 éves voltam akkor.

2013. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehezen bírom már, de pár hónap és költözünk sajátba. :) Csak egy példa:a én azt mondom hogy az kék, akkor anyós: hát igen, de inkább lilás kék. De minden egyes mondatomba beleköt, kész vagyok.
2013. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A barátnőm imád nálunk lenni, a szüleimmel remekül kijön

Nekem viszont meg se fordult a fejembe hogy az anyjával 1 másodpercnél többet egy légtérbe töltsek ...


szerintem ezzel mindent elmondtam ki így ki úgy.


Zárójelben azért annyit megjegyeznék, hogy barátnőm anyja azért utál mert a lánya engem szeret . :) :D

2013. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!