Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósékkal élni, úgy hogy nem...

Anyósékkal élni, úgy hogy nem fizetek?

Figyelt kérdés
Párommal úgy terveztük, hogy idén kiköltözünk Londonba. Személyes okok miatt el kellett halasztanunk egy évet. Eddig egy nem használt házban éltünk, ami a családom tulajdonában vvolt, de pont most sikerült eladni. Arbérletbe kellett volna mennünk, de anyósomék felajánlották hogy költözzünk hozzájuk, van egy.viszonylag elkülönülő lakrész. Párom nagyon spórolni akar, nekem sincs ellenemre, jó a viszony. Viszont úgy gondoltam hogy csak a lakbért spóroljuk meg a számlákba adunk valamennyit. Plusz kaját is én akartam főzni, de.anyósom mindig annyit főz hogy értelmetlenlenne. Nincs vele gond, nem belekötni akarok, tudom hogy kedves csak, de eltartottnak érzem magam. Én komplikálom túl, vagy tényleg nem normális hogy ilyen szinten "eltartatja" magát két felnőtt ember (huszas évek közepén)?

2014. jan. 28. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Vásároljatok be, és pár számlát fizessetek ti is be, nekem sem férne bele. Mond el, hogy zavar, és ha nem engedik, hogy ti is kivegyétek a részeteket akkor elköltözőtők.
2014. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Andizsuzsi ***** válasza:
97%
Nem tartatjátok el magatokat, anyósod segít nektek, hogy könnyebben boldoguljatok. Segíts be a házimunkába, amennyit tudsz, és jó szívvel fogadd el a segítséget. Lesz majd alkalmad az életben visszaadni:)
2014. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem laksz otthon?
2014. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Miért lakjon otthon, ha a párjával együtt is lakhat?

Szerintem örülj, hogy segíteni szeretne. Csatlakozom az előttem szólókhoz, szálljatok be a rezsibe, vásárolj időnként, takaríts, segíts be, szerintem ezzel nincs gond.

2014. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sincsen ezzel semmi gond. A gyerekeimet úgy támogatom ahogy tudom, teljesen mindegy mennyi idősek. Ha ez téged nagyon zavar, akkor mondd meg anyósnak, hogy ez téged zavar, és szeretnél nekik viszont segíteni, hogyan tudnál. Lehet elküld bevásárolni, takarítani, a postára, akármi. De ha tudnak és szívesen segítenek, akkor nem ciki elfogadni.
2014. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kellene adni pénzt, hogy ne érezd eltartottnak magad. Megértem, hogy rosszul érzed magad, mert huszonévesen, saját keresettel kell bizony adni.
2014. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Oké, hogy a gyerekeit támogatja de kérdező nem a gyereke. Engem is zavarna.
2014. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Beszélj a párodal h ez téged zavar,amugy meg hejes h igy gondolkozol végülis a rezsit csak hasznájátok amit fizetni kell.
2014. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
De a kérdező, a gyereküknek a családja! Gondolkodjál már ember. Ha a szüleim adnak nekem egy zsömlét mert éhezem, inkább odaadom a páromnak, csak hogy ő jól lakhasson. Te is egy tipikus anyós/após sztereotípia vagy! Utáljuk a gyerekünk párját és ne is vegyünk róla tudomást hogy létezik, mert az csak egy senki!
2014. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Andizsuzsi ***** válasza:
71%

"Oké, hogy a gyerekeit támogatja de kérdező nem a gyereke"


Hú. Jó, hogy már ez is probléma. Szerinted a kérdező párja járjon az édesanyjához enni, ő meg főzzön magának, mert ő nem a gyereke? Ébredjetek már fel! Ha az anyósék szívesen adják, amit adnak, akkor miért kellene bárkinek is rosszul éreznie magát miatta? Ha adnának x ezer forintot lakásvásárláshoz, az rendben lenne? Ha így támogatják őket abban, hogy spórolni tudjanak, az gáz?

2014. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!