Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek?

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Padlón vagyok, mit csináljak?

Elég komoly témáról szeretnék véleményt kikérni!

Konkrét, és tömör leszek.

17 éves vagyok, anyámmal és apámmal élek.

Van egy lány, szeretjük egymást, viszont nem merem hazahozni, a körülmények miatt, a szüleim nem törekszenek a jobblétre, pedig lehetne, de ha egyszerűen pénz van a kezükben felesleges dolgokra költik.

Jól élünk, nem napról napra, megvan mindenünk, viszont a HÁZ, se fürdő, se wc..ami nekem SZÉGYEN, nekik lehet jó, de így hogy tervezzem a kapcsolatot?

Őszintén, nektek mi lenne a benyomásotok egy ilyen láttán, vagy ha megtudnátok?

2 szoba van, tudnánk külön lenni, de akkor sem merem hazahozni, félek hogy ez miatt vége lenne a kapcsolatnak, mit csináljak?

És kérlek titeket, SEGÍTŐKÉSZ VÁLASZOKAT, és olyat adjatok amire tudok építkezni, minél előbb, nagyon kivagyok, nem tudom mit csináljak..valaki segítsen, mert így előbb utóbb végem lesz..

Köszi a választ előre is!


2014. jan. 27. 21:59
 1/4 Jégtánc ***** válasza:
100%
Mond el a lánynak őszintén hogy mi a helyzet otthon nálatok.Ő majd eldönti hogy oda szeretne e menni vagy nem.Ne keress kibúvókat.Csak őszintén.
2014. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szüleiddel próbáltál erről beszélni? Előrelépni, közösen! Ha nem megy, a szüleiddel, elsősorban a lánnyal kell megbeszélni. Szépen, óvatosan, fokozatosan elmondani, milyen helyzetben vagy. Ha nem érti meg és "rámegy" a kapcsolatod, akkor is!


Hogyan szeretnéd eltitkolni előle? Egy életen keresztül úgy sem megy! Azután mihamarabb önállóan folytatni a tanulmányaid után, a saját igényeidnek megfelelően.

2014. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De akkor hol zuhanyozol, meg egyáltalán hogyan?


A WC-t még értem.

2014. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lavór és a pottyantós még sok családban helyettesíti a fürdőt és a wc-t, így megoldhatók ezek a dolgok.


Amúgy ebben az esetben nem hiszem, hogy ezt neked kell felróni, és erre a te kapcsolatodnak kell rámennie. Légy őszinte, itt ráadásul tőled független a körülmény. Mondd el a lánynak, hogy nem tudtok hozzátok menni, mert ez van.

2014. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!