Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsokat?

Adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves fiú vagyok és tanácsokat szeretnék kérni.A szüleim elváltak, jóformán utálják egymást, de szerencsére a tárgyalások végéig még együtt lakunk.A helyzet borzalmas:annyira szét akarják szedni egymást, hogy olyanokat találnak ki, hogy a másik meg akar ölni engem. Egyik nap az apám ki akart ugrani az ablakon és én húztam el onnan.Majdnem elájultam.Eddig teljesen normálisnak tartottam öket.Mintha az irántuk érzett szeretetem kezdene szertefoszlani.Van egy növérem, aki nemsokára betölti a 18-at. Sajnos öt már nem nagyon izgatják ezek a dolgok, megvan a maga közössége.Az iskolában nem tudom megtalálni a helyemet, nincsenek barátaim,mert ez az iskola szerintem nem elég kultúrált és én jobb közösségre vàgyom. Most felvételiztem egy jobb gimnáziumba,de valószínüleg nem fognak fölvenni.Már csak a barátnöm tartja bennem a lelket.Legszívesebben új életet kezdenék vele valahol amerikában de ez egyelöre lehetetlen és sajnos keveset találkozhatok vele. Még egy dolog végzetes lenne számomra de tudom,hogy csak az öngyilkosok jutnak biztosan pokolra.Szóval nincsenek barátaim,családom,csak a barátnöm és a zene.Az tanulmányokban nincs gond mert kitünö vagyok de úgy érzem többre lennék képes.Annyi érzés kavarog bennem hogy regényt tudnék írni.Azt hiszem most jött el életemben az a pont,ahol megváltozott a nézöpontom az életröl.Kérlek ha van valami tanácsotok számomra,írjátok le.


2014. jan. 27. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

szerencsére még együtt lakotok...


a helyzet borzalmas...


kicsit se vagy ellentmondásos.

2014. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem én helyesen írtam.Ez egy jó dolog a sok rossz között.De ha szerinted nem akkor elnézést.
2014. jan. 27. 22:05
 3/6 anonim válasza:
Figyelj szerintem legjobb az lenne ha a tárgyalások véget érnének és a szüleid különválnának te pedig gondolom anyukáddal maradnál.Szerintem kicsit nyugisabb élet kezdödne akkor számodra is!Nem vagy egyszerü helyzetben de ezt tul kell vészelni...és csak hogy tudd nem te vagy az egyetlen!Viszont minden szépben van valami jo....te majd a gyerekedre jobban oda fogsz figyelni ha ott tartasz!
2014. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanulj sokat, építsd a jövőd, és lehetőségeid, gyűjtögess, és húzz el, amint lesz rá lehetőséged! Romboló környezetben nehéz építkezni. TArts ki, más tanácsom sajnos nincs. Jah, és nyugodtan kezd el írni azt a könyvet! Segít levezetni a feszültséget, és talán még sikere is lesz egyszer!
2014. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tanulj és koncentrálj a jövödre,hid el etöl lesz jobb is.esetleg keres valami sportot magadnak amit szeretsz csinálni.kitartás!
2014. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!
2014. jan. 28. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!