Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen tanácsokat adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsokat adnátok egy eskövővel kapcsolatban (saját tapasztalaitok alapján, bármely részéről)?

Figyelt kérdés

az eskövőm megszervezésében nincs túl sok segítségem és hirtelen nem is tudom hová kapjak. olyan dolgokra lennék kíváncsi, amit Ti a saját eskövőtök kapcsán tapasztaltatok meg. mik azok, amik nagyon beváltak ruha, helyszín, időpontok, díszek, ételek, szóval bármi tekintetében? amire ha visszagondoltok, akkor azt mondhatjátok, hogy jajj, de jó hogy ezt így vagy úgy csináltuk. illetve gondolom sokaknak van olyan emléke, amire utólag azt mondja, hogy ezt máshogy kellett volna csinálni, ezekre is nagyon kíváncsi lennék. nem lesz nagyon nagy esküvő, de szeretném ha jól sikerülne.

előre is nagyon szépen köszönöm a tanácsokat mindenkinek, aki megosztja őket velem!


2010. aug. 27. 19:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
uppsz, elírtam, esküvővel
2010. aug. 27. 19:18
 2/11 anonim ***** válasza:
a mi esküvőnk 40 fős volt, kb. fele barát fele rokon arányban. Olyan helyen tartottuk, ahol nagyon szeretünk lenni és egy kiváló éttermet kértünk fel a vacsorára (csak vacsoráért fizettünk, és ingyen adta az étterem a zenészt. a vacsora fullos volt, meghitt, beszélgetős, halk zenével, mindenki nagyon jól érezte magát, a barátoktól és a rokonoktól is azt kaptuk vissza, hogy ilyen felhőtlenül még nem szórakoztak esküvőn. Tényleg nagyon közvetlen volt és mindenki nagyon jól lakott. Utána aki akart azzal elmentünk házibulizni. Az idősebbeknek, szülőknek, rokonoknak ez is nagyon tetszett, mert nem volt kényszerbuli, a barátokkal viszont egy hatalmasat buliztunk, szórakoztunk. Másnap délelőtt a szálláson találkoztunk majdnem mindenkivel, lementünk a Balaton partra és együtt töltöttük még azt a napot. Nagyon jó élmény volt, mi nagyon teljesnek éreztük az egészet. Semmit sem változtatnék rajta,ugyanígy csinálnám megint. Ja, egyetlen dolgon lehet, hogy változtatnék és az a cipő. Kínai cipőben voltam, ami pár óra után nem volt kényelmes. Nem akartam rá sok pénzt kiadni, mondván, úgysem veszem fel soha többet. Ha nem is tízezreket, de azért vehettem volna egy strapabíróbb fehér cipellőt is :)
2010. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

minnél előbb küldd szét a meghívókat, és hívd fel a figyelmüket arra, hogy x héttel, nappal az esküvő előtt elkéritek a létszámot, hogy hányan jönnek, mmert foglalni kell. hallottam már olyat , hogy a társaság egy része nem jött, és ugye étteremben , meg fizetni kellett utánuk is...


a virágot én kötöttem, egy kis gyakorlás előtte, és tényleg szépek lettek.


dekoráció, lufi, virág, néhány anyag felaggatva.

a ruhád ügyében meg nézz körül több helyen, vannak olyan boltok, ahol régebbi darabokat el is adnak 20-30 ezerért, kicsit felujítod, hordod, és megpróbálod esküvő után eladni... én így csináltam.

a meghívót is lehet házilag csinálni, nézz szét a neten, sok ötlet van.

ha vőlegények van szép öltönye , akkor nem kell únjat venni, valami csinos új inngel , nyakkendővel máris jó :D

egyébként outletekben lehet venni 50 ezerért gyönyörű új öltönyöket.

2010. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk lett volna nálam biztosító tű! Nem vicc, a menyecskeruhámat az esküvő előtt egy héttel vettem fel utoljára. Hát az alatt az egy hét alatt még kb. 3-4 kg-ot fogytam. Szóval éjjel, amikor felvettem kicsit nagy volt!:) Senkinél nem volt biztosítótű, zavargászni meg ezért éjszaka nem akartam senki. Szóval a ruhámra táncközben oda kellett figyelnem. Hogy rajtam is maradjon, meg ne forogjon el az egész.

A meghívót hamarabb kezdtem volna el csinálni (mi csináltuk), mert egy pici technikai malór miatt megcsúszott, és volt,aki előtte kb. egy héttel kapta meg. Jó, nyilván tudták, hogy meg vannak hívva (legjobb barátok)! Ja, és csak olyannak kérném ki a véleményét, aki tudom, hogy nem sértődik meg, ha véletlenül nem fogadom el. Én engedtem, hogy sórgornőm beleszóljon. Egy darabig jó ötletei is voltak, csak aztán jött egy, ami nekünk nem tetszett. Na ebből ő akkora patáliát csinált, hogy családi balhé lett. Hát az rohadtul nem hiányzott esküvő előtt kb. egy hónappal!

2010. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Totál lényegtelennek tűnik először,viszont igen hasznos ha abroncsos ruhád lesz,hogy nézd meg az étterem wc-ét,hogy beférjél:)
2010. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
minden tanácsot köszi. az utolsót is, ez eszembe sem jutott, de így belegondolva igencsak igazad van!
2010. aug. 28. 22:39
 7/11 anonim ***** válasza:
A wc.re visszatérve..legyen sok papír mert nálunk az étterem mellékhelységébe elfogyott lagzi felénél és úgy rohant ki az egyik vendég a teszkóba még jó, hogy éjjel is nyitva volt..a pofámról égett a bőr..
2010. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írtam a wc-t:):( Nekem sem jutott eszembe ugyanis előre.Tehát írtó kellemetlen volt szembesülni,hogy nem férek be az abronccsal:):( Még szerencse hogy Nem lagzi volt hanem egy szűk körű vacsi némi mulatozással,így levettem az abroncsot a ruha alól
2010. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát igen, pont ilyenekre gondoltam. köszi szépen!
2010. aug. 28. 23:40
 10/11 anonim ***** válasza:
hú ezek a wc-s sztorik nagyon kemények
2010. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!