Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen tanácsokat adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsokat adnátok egy eskövővel kapcsolatban (saját tapasztalaitok alapján, bármely részéről)?

Figyelt kérdés

az eskövőm megszervezésében nincs túl sok segítségem és hirtelen nem is tudom hová kapjak. olyan dolgokra lennék kíváncsi, amit Ti a saját eskövőtök kapcsán tapasztaltatok meg. mik azok, amik nagyon beváltak ruha, helyszín, időpontok, díszek, ételek, szóval bármi tekintetében? amire ha visszagondoltok, akkor azt mondhatjátok, hogy jajj, de jó hogy ezt így vagy úgy csináltuk. illetve gondolom sokaknak van olyan emléke, amire utólag azt mondja, hogy ezt máshogy kellett volna csinálni, ezekre is nagyon kíváncsi lennék. nem lesz nagyon nagy esküvő, de szeretném ha jól sikerülne.

előre is nagyon szépen köszönöm a tanácsokat mindenkinek, aki megosztja őket velem!


2010. aug. 27. 19:03
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én azt tanácsolnám, hogy fényképeztesd le valakivel még a vendégváráskor a tortákat.Nekem nem volt időm megnézni a sütiket, tortákat a lagzi alatt, nem is készült kép, pedig nagyon szép torták voltak.

Ja és a fátylat is profin kell a hajba tűzni, az enyém kb háromszor kiesett.

2010. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!