Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne nyírjuk...

Mit tegyek, hogy ne nyírjuk egymást folyton a párommal?

Figyelt kérdés
6 ève vagyunk együtt, kb egy éve össze is költöztünk. 30asok vagyunk mindketten. Egy ideje, ha hazajön, együtt főzünk, beszélgetünk, minden rendben de szinte minden este összeveszünk, annyira aprò dolgokon hogy az màr röhej pl.nyitva hagytam a szekrènyajtòt vagy nem oda rakom a törölközőt ahogy lenni szokott. A szexuàlis életünk, ha nem veszekszünk maga az àlom, ha összekapunk hetekig még egy ölelés sincs. Ezek màr az összeköltözés előtt is megvoltak csak ez màr igy, napi szinten nagyon elfàraszt. Ő azt mondja folyton nyaggatom én azt érzem mindenben csak a hibàt keresi. A szerelmünkkel semmi gond, én biztos vagyok benne hogy ő az aki mellett megtalàltam az igazi tàrsam és ő is -nyugodtabb perceiben-hasonlòkat mond nekem. Ha valami nagy gondvan, mindig összefogunk és megoldjukde ezek a kis szarsàgok miatt folyton elszàll az agyam! Ùgyhiszem, hogy nem is egymàssal van a problémànk csak egymàson töltjük le ha valami éppen bosszant vagy idegesít.Csak,ha elpattan a hùr, akkor màr nem tudjuk megbeszélni, ő bezàrkòzik én meg durcizok. Mit tegyek?

2014. jan. 16. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy működik,hogy ha nyitva hagyom a szekrényajtót és a párom el kezd morogni,akkor az egyik fülemen be,a másikon ki.Az ahogy lereagálja nem mindig tetszik,de igaza is van. Így vissza sem szólok,így nincs veszekedés és 2 perc múlva már történelem. Ugyanez van fordítva. Ha szétszórja a dolgait,morgok,de nem kiabálok vagy veszekszek,akkor vagy elpakolja vagy elpakolom és megint marad a történelem. Legközelebb,ár nincs nyitva az aajtó és a cuccok sincsenek szanaszét!

Amúgy se vagyok az a veszekedős fajta!

2014. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem könnyű szitu, hogy mit tegyél arra sajnos nincs ötletem, csak egy tanáccsal tudok szolgálni, hogy mit ne tegyél. Régen én is pontosan ugyanebben a szituban voltam az exférjemmel. Úgy éreztem ő számomra az igazi, de napi szinten összekaptunk apróságokon, amik idővel felőröltek. Ezerszer próbáltunk beszélni erről a jó időszakokban, de részéről nem sikerült változtatni ezen, továbbra is belémkötött. Én arra az álláspontra helyezkedtem egy idő után, hogy mindent ráhagytam, nem mentem bele a vitákba, legyen neki igaza, okos enged stb. 7 évig ment ez így, és a végére már csak egy közömbös valaki lett a számomra akivel együtt élek, de semmi több. Igaz el tudtam volna még viselni ezt a továbbiakban is, ha addig ment, de egyszerűen elegem lett, elváltunk. Kívánom, hogy a ti mesétek happy end-el végződjön, ez csak egy példa volt arra, hogy mit ne!
2014. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyétek végre le azt az ollót! :)
2014. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egy ideje, ha hazajön, együtt főzünk,"


Ezért nem kell semmit sem közösen csinálni, mert ezért van annyi válás.

2014. jan. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menjetek el fodrászhoz!


Amúgy ne egymáson verjétek le a feszültséget, mert az ide vezet és amúgy sem egy korrekt dolog. Ha valakivel bajotok van, akkor rendezzétek le azzal a személlyel, ne pedig egymáson verjétek le, különben rá fog menni a kapcsolat. Sok kis tüske sokra megy.

2014. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!