Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton veszekszem anyukámmal...

Folyton veszekszem anyukámmal mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jó volt anyukámmal a viszonyom,de amióta ideköltözött a barátja nem nagyon beszélgetünk,nem értjük meg egymást és mindig veszekedünk.Inkább már meg se szólalok mert nem akarom az én problémáimmal idegesíteni.Csak szeretném ha minden olyan lenne mint régen. Nem veszekednénk és egy boldog család lennénk de úgy érzem már sose leszünk azok.Mindig csak sírok és nem is tudja mit érzek.Komolyan besokaltam mit tegyek? :(

2013. okt. 25. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Min veszekedtek? Ez egy fontos kérdés? Az sem derült ki hány éves vagy.

Valószínűleg terhes a jelenléted anyukádnak, új életet akar kezdeni tudat alatt. Ne vedd magadra, ha elég idős vagy lassan ideje a saját életedet élni.

2013. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azon veszekedün,hogy elvette a ballagási pénzem és nem akarja visszaadni. 16éves vagyok
2013. okt. 25. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha te kerested akkor a tiéd!

14 éves korodtól a saját kereseteddel rendelkezel, ha anyukád adta ajándékba, akkor sajnos visszaveheti. Lassan nagykorú leszel, próbálj a saját életedre koncentrálni, tanulni, dolgozni, párt találni. Hidd el egy jó társ megújítja az életedet.

2013. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a választ,csak nem tőle kaptam a pénzt :/
2013. okt. 25. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!