Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklatnak telefonon egész...

Zaklatnak telefonon egész nap! Hogy tudnám megállítani? Teljesen el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki is írná, hogy cseréljek számot, hát az sajna nem megy. Mert már háromszor (!!) megtettem, hogy számot cseréltem. Az illető hölgy már 2 hónapja zaklat minden nap, szinte minden percben, megcsörget. Engem okol, hogy a volt párjával szakított. Mi nemsokára rá jöttünk össze, de ma már nem vagyunk együtt. A helyzet az, hogy magántanár vagyok. Ami azt jelenti, hogy muszáj hirdetnem a neten magam, bár annyit megcsináltam már, hogy tel.számot nem írok, csak e-mail címet. De egyszer pl. e-mail-t írt, és gondolom egy más ismerőse nevét adta meg, és innen tudta meg a számom. Van néhány kerület ahová eljárok tanítani ill. hozzám is járnak. Bár van egy biztos tanulómag, de kell, hogy hirdessek, mert ugye kopás is van rendesen. Ennek a nőnek egy korábbi kapcsolatából van egy gyereke. Egy ismerősöm azt javasolta, hogy üvöltsem neki a telefonba, hogy rendőrségi pszichológus fogja kivizsgálni, ha nem hagyja abba és a gyámügy akár el is veheti a gyerekét. Jó ötlet szerintetek? Ja, igen sajna a számát megváltoztatta, és ismeretlen számról hív mindig. Nekem pedig be kell hogy legyen kapcsolva a telefonom reggeltől estig, hátha tanítvány jelentkezik, órát lemond stb. Most menjek el a rendőrségre és tegyek ellene feljelentést?? Iszonyú kevés szabadidőmet erre 'pazaroljam'? Érne valamit?Volt valaki ilyen helyzetben? Vagy van valaki, aki a rendőrségnél dolgozik és tud valami konkrétat mondani?? Oké feljelentem zaklatásért, mi lesz belőle? Nekem kell majd járkálnom a rendőrségre? A rendőrség lehallgatja és beméri hogy tényleg ő volt -e ?
2009. dec. 1. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Irányisd át a telefonod 2napra a helyi rendörség számára ...
2009. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdd le a szolgáltatótól a híváslistádat, akár hónapokra visszamenőleg is. Ha megoldható, vedd fel a telefonhívást a telefonodra, vagy diktafonra. Nyomtasd ki az e-mailt. Ezután fogd meg magad, keress egy ügyvédet, jelentsd fel, és pereld be a zaklatódat zaklatásért. Ezután kérdezgetni fognak, kellemetlen lesz papagájként üzemelni, mindent újra és újra elmondani, de ne add fel!
2009. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
azt hogy őt ki hivja, azt nem mondja meg a szolgáltató, csak a rendörségnek
2009. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De igen, a híváslistában benne van (ingyen lekérhető a szolgáltatótól), a szolgáltató előtt nem létezik rejtett szám. Tudakozón pedig meg tudják mondani, ki a szám tulajdonosa. Ha így nem megy, akkor valóban a rendőrségnek lesz muszáj szólni.
2009. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ha esetleg még nem akarnál a rendőrséghez fordulni, csak mondjuk végső megoldásként, tudnám javasolni, hogy mindig vedd fel mikor hív, legyél résen...hidd el sok pénzébe fog kerülni. Persze ezt majd csak akkor tudja meg, ha megkapja a csekket. Biztos vagyok benne, hogy lefog szokni a folyamatos hivosgatással, vagy legalábbis ritkán fog zavarni.
2009. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia, bocsi az off-ért, de velem is hasonló a helyzet, ex barátnő zaklat minket fél éve, majdnem ráment a terhességem, és az anyaság örömeit is elcseszerinti...

Veled mi történt a feljelentés után?

Léptek valamit?

2010. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!