Mit tegyek? L/18

Figyelt kérdés
Volt egy munkám, és otthagytam mert a fönököm mindig hívogatott hogy menjek el vele panzióba, szállodákba, és mutassam meg a seggem. ezért ott hagytam a munkát. édesapámnak ezt elmondtam, nem hitte el, felhívta a fönököt, de akkor sem, és megvert, én öngyilkossági kisérleteket csináltam, és mentők vittek el a kórházba..és elvagyok tilva mindentől .... nem tudom mit csináljak.... :((((((((
2014. jan. 10. 11:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18 év felett nem
2014. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
oké köszi
2014. jan. 10. 11:43
 13/21 anonim ***** válasza:
meg talán nem kell szó nélkül elmenni, írhatsz egy levelet, hogy ha inkább neki hisznek, akkor te elmész. De nem fognak körözni, ne félj.
2014. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszi !!
2014. jan. 10. 12:29
 15/21 A kérdező kommentje:
ment a zöld kéz :)
2014. jan. 10. 12:29
 16/21 anonim ***** válasza:
Mjd írj, ha döntésre jutottál, kíváncsi leszek mi fog kisűlni ebből az egészből! Drukkolok neked! Van hova menned?
2014. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen van hova mennem! Szerencsére sok ismerősöm van, és párra lehet számítani... Pest fele megyek :)
2014. jan. 10. 12:39
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha bejelentik az eltűnésed, a rendőrség megkeres, de csak akkor mondják meg nekik hogy hol vagy, ha te is hozzájárulsz. A legegyszerűbb ha írsz egy búcsúlevelet, és ahova költözöl oda egyből meg is változtatod a lakcímkártyád. Én amúgy a helyedben mennék külföldre bentlakásos babysitternek. Oda talán nem mennek utánad.
2014. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az előzőek már leírták a dolgokat, viszont én ha lepontoznak ha nem azért leírom hogy kicsit több eszed lehetne ("öngyilkossági kisérleteket csináltam").. Ne magaddal csessz ki azért mert nem normálisak a körülötted lévők.
2014. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18 év felett oda mész, ahova akarsz. Nem fog visszahurcolni a jard, hiszen felnőttnek minősülsz. Amit nem értek, miért akartál öngyilkos lenni? Mert zaklatott a főnök? Ha nem megerőszakolt, hanem csak hívogatott ide-oda, abból nem kellet volna ekkora drámát csapni. Felmondasz és teszel az egészre. Ennyi. Ha apukád megver, akár fel is jelentheted. Ok, hogy a lánya vagy, de ettől még nem tehet meg bármit veled.

Neked komoly problémáid lehetnek, keress fel egy pszichológust. Nem cseszegetésből mondom, hanem jó szándékból.

2014. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!