Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megvegyek egy...

Szerintetek megvegyek egy másfél szobás lakást? 21/L

Figyelt kérdés
Köszönöm ha végigolvasod. A dédpapám és én közöttem már mindenki meghalt és én örököltem a házát amit megvettek 4.5 millióért. Most kaptam egy ajànlatot, hogy 4 millió forintért a mostani lakhelyemtöl 3 perc sétára eladó egy 1.5 szobás lakàs. A tulaj ismerösöm de külföldre dolgozik ezért adja ilyen olcsón, 1 héten belül várja a válaszom ha nemet mondok meghirdeti. A lakást fel kell újítani nyílászáró csere, vezetékelés festés bútorozás stb. Tehát még minimum másfél milliót rà kell költeni. Sokat diákmelózok, abból félre tudtam tenni kb 450.000 ftot tehát összesen 5.450.000 ft om van. Jó a környék itt tervezem az életem átlag lakás alapárak 8-10 millió között mozognak. Az egyetlen hátránya hogy egymásból nyílnak a szobák. Nem örökre venném a lakàst, hanem amig nagyon kicsik lennének a majdani gyerekeim, utana kertes házat szeretnék maks. (Kb 10 èv múlva) . A másik kérdésem hogy szerintetek egy lakást berendezni bútorokkal mûszaki cuccokkal szonyeg stb mennyibe kerulhet? Telefonrol irok bocsi a hibakert!
2014. jan. 9. 00:38
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Ez a férfi apunak gyerek kora óta barátja. A férfi és a felesége válnak, mindketten pénzesek és minél elöbb szabadulni akarnak egymastol.
2014. jan. 9. 01:07
 12/35 A kérdező kommentje:
Tehat amint megszabadulnak papiron is minden kozostol akkor akar kulfoldre menni
2014. jan. 9. 01:09
 13/35 anonim ***** válasza:
75%
Az ablak csere nem létszükség, elég egy festés aztán kész.
2014. jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Aért nem árt jól körbenézni a lakásban, akár egy szakemberrel is, hogy minden rendben van-e.


Egy-két rejtett hiba és nagyon megdobódhatnak a költségek.


Sztorikat, hogy miért akarom gyorsan, bőven áron alul eladni a lakásomat, én is ki tudok találni sokat.


Nem azt mondom, hogy át akarnak verni de ha már tervezed, hogy kiadsz x milliót egy lakásra, akkor egy alapos állapotfelmérés az első, lehet olyan gond van, amiről a tulaj sem tud, főleg mint mondtad, pénzesek, ergo biztos nem is laktak ott.

2014. jan. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Bútorozásnál a határ a csillagos ég. S többek között az is számít, hogy otthonról mit vihetsz magaddal.

Ha megveszed a házat szerintem apránként rendezd be. Vagy keresd mindig a legjobb ajánlatokat esetleg vásárolj használtan bútorokat és pofozd ki őket azzal sokat lehet spórolni.

2014. jan. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Melyik város ez?
2014. jan. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Gödöllö
2014. jan. 9. 01:21
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Fűtési rendszer milyen? Konvektor, táv, cirkó?


Panel, tégla?


Lift van?


Milyen tájolású a kecó?


Ki lakott ott és mikor?

2014. jan. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Közel van Pest, tényleg baráti az ár. Még egy garzonért is jó, de ha másfél szobás, így még jobb.
2014. jan. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Négymillióért gondolom távhős panel, de így is olcsó.
2014. jan. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!