Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Fontos.

Kinek van igaza? Fontos.

Figyelt kérdés

A párommal úgy volt, hogy rendelünk kaját közösen (tehát ketten dobjuk össze a pénzt, nem pedig külön külön veszünk). Amikor mondtam, hogy "akkor majd 900 Ft-ot adjál (890 ft a kajája) visszakérdezett hogy "nem 850?". Ergo nekem ez úgy esett, hogy számonkéri rajtam azt az 50Ft-ot, holott elve úgy beszéltük meg hogy ketten, összepótoljuk a pénzt és rendelünk. Ha eleve úgy lett volna, hogy ő az ő részét én meg az én részemet fizetjük, akkor oké a kérdése, de így sértőnek éreztem. De ő csak azt hajtja hogy márpedig nem úgy értette, én vagyok a hülye, hogy így értettem, mert szerinte nem volt félreérthető...

(itt nem a pénzen van a lényeg, mert sokszor az egészet én fizetem, vagy ő... hanem azon hogy ezek után nem mondott annyit se hogy "bocs rosszul fogalmaztam" hanem én vagyok a "hülye" mert én nem fogom fel amit mond...


2014. jan. 4. 17:20
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ma túl stresszes voltam, és hiába tudom hogy nem úgy értette akkor is fel kaptam a vizet kicsit... nincs igaza egyikőnknek sem, tudom. Nem is problémázunk ezen.
2014. jan. 4. 18:35
 22/30 anonim ***** válasza:
75%
Ha ilyen dolgon fenn akadsz akkor nem való neked a párkapcsolat.
2014. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyen dolgokon fennakadni... De nyilván neked sosem volt még extrém stresszes napod, vagy olyan szituáció, amikor nem úgy reagáltál a dolgokra, ahogyan kellene...
2014. jan. 4. 18:43
 24/30 anonim ***** válasza:
De volt,nagyon durva napom nem is egy,de nem ilyen apróságokon akadtam ki,amúgy meg ha tudod,hogy semmiség akkor miért írtál ki kérdést mégis?
2014. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Tényleg 50 Ft-on vesztetek össze?


Egyikőtöknek sincs igaza.

2014. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Még a legdurvább napjainkon sem vagyunk/lennénk képesek 50 Ft-on összeveszni, ez most komoly?!

Mellesleg egyikőtök sem tud számolni, ezt gyorsan orvosoljátok, mert nagyobb kiadásnál meg is ölitek egymást :D

2014. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
utolsó: nagyon jól számolok... mi nem egyértelmű azon hogy eleve nem a saját kajánkat fizettük ki? Volt úgy, hogy nem volt apróm, de 2340 ft ot kellett pl kifizetni, s mondtam a páromnak h ne felezzük ez, hanem adjon aprót.
2014. jan. 4. 19:19
 28/30 anonim ***** válasza:

Milyen aprót?

Keresnék magamnak egy harmonikusabb kapcsolatot:)

2014. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Na kész, ez már nekem is sok. Gyakori kikapcs, megyek inkább szexelek egyet a férjemmel, ti még veszekedjetek 50 forinton egy sort:D
2014. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, már nem azért, de rólad inkább a fillérb*szó kifejezés jut eszembe, és nem a harmonikus párkapcsolat...


Ilyen komolyan számon tartasz minden fillért, amit a párodra költöttél valaha életedben? Ez röhej...

2014. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!