Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Fontos.

Kinek van igaza? Fontos.

Figyelt kérdés

A párommal úgy volt, hogy rendelünk kaját közösen (tehát ketten dobjuk össze a pénzt, nem pedig külön külön veszünk). Amikor mondtam, hogy "akkor majd 900 Ft-ot adjál (890 ft a kajája) visszakérdezett hogy "nem 850?". Ergo nekem ez úgy esett, hogy számonkéri rajtam azt az 50Ft-ot, holott elve úgy beszéltük meg hogy ketten, összepótoljuk a pénzt és rendelünk. Ha eleve úgy lett volna, hogy ő az ő részét én meg az én részemet fizetjük, akkor oké a kérdése, de így sértőnek éreztem. De ő csak azt hajtja hogy márpedig nem úgy értette, én vagyok a hülye, hogy így értettem, mert szerinte nem volt félreérthető...

(itt nem a pénzen van a lényeg, mert sokszor az egészet én fizetem, vagy ő... hanem azon hogy ezek után nem mondott annyit se hogy "bocs rosszul fogalmaztam" hanem én vagyok a "hülye" mert én nem fogom fel amit mond...


2014. jan. 4. 17:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Huuuu ez aztán a nagyon fontos kérdés.Ez legyen a legnagyobb gondotok az életben!
2014. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
megköszönném ha válaszolnál a kérdésre, elvégre valami olyasmi ennek az oldalnak a lényege... szerintem...
2014. jan. 4. 17:24
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
Neki van igaza, ha lelép...
2014. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Jól értem a problémát, 50 Ft-on vesztetek össze?

Egyébként nem értem, miért mondod, hogy rosszul fogalmazott, nekem úgy tűnik, ő azt akarta kérdezni, hogy nem 850 Ft-ot kell-e adnia, és azt is kérdezte.

Hogy te egy egyenes, eldöntendő kérdést sértőnek érzel, arról nem a párod, meg a gonosz világ tehet.

Nem, nem neked van igazad. De ez a vita nagyjából az óvodába való...

2014. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
A párodnak van igaza, biztosan nem úgy gondolta, mivel írtad is, hogy valamikor te, valamikor ő, valamikor közösen fizetitek, vagyis ez nem szokott probléma lenni. Biztos félreértetted, vagy belemagyaráztál valamit, amire ő egyáltalán nem is gondolt. Kár ezt tovább kombinálni és ilyen hülyeségen vitatkozni. Ne foglalkozzatok ezzel.
2014. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Beszélgethetnénk arról, hogy nekem mik miatt kellett volna már lelépnem!
2014. jan. 4. 17:26
 7/30 anonim ***** válasza:
55%
Menstruálsz kérdező vagy előtte vagy azért ez a nagy ingerültség???
2014. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Na, akkor ne az 50 Ft-on hisztizz, hanem írd ama gondok hosszú sorát, ami miatt neked már le kellett volna lépned.

Vagy jobbat mondok, kímélj meg minket a hisztitől, és lépj le szó nélkül.

2014. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
Hát, minél többet írsz, annál butábbnak tűnsz, de csak hajrá.
2014. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen óvodás a vita valóban, csak a hangsúly is sértő volt nekem utána, meg kb az is ami előtte volt. Beszéltem és magyaráztam neki, kérdeztem valamit de ő kb leszarta mit mondok cask mondta a magáét, ez még lehet vicces, de amikor folytattam volna h akkor válaszoljon, ugyan ezt eljátszotta mégegyszer.
2014. jan. 4. 17:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!