Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy a párom...

Szerintetek baj, hogy a párom fürdeti a két éves lányomat?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, van egy két éves kislányom akit rendszeresen ő fürdet, vagyis beteszi a kádba, kiveszi és felöltözteti.

Tegnap olvastam itt egy kérdést amiben arról volt szó, hogy a nevelőapuka valószínűleg molesztálta a kérdező kislányát, legalábbis a kérdező erre gyanakodott.


Én nem feltételezek ilyesmit a páromról, de annyi mindent hallani manapság. Nektek mi a véleményetek erről?

Mármint arról, hogy a párom fürdeti a lányomat.


2014. jan. 2. 10:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Sajnos ha molesztálós fajta a pasi akkor tök mindegy,hogy vér szerinti vagy nevelt lánya a pici!

Nem tudom milyen a lakásotok,de egy panelban pl. nekem gyanús lenne,ha apuci mindig zárt ajtónál fürdetne mondván,hogy megfázik a gyerek vagy például nem hallanám mit beszélnek,mit játszanak,mert suttogósra venné a figurát! Ha ez nem áll fenn és a gyerek szívesen megy vele fürödni akkor nem lehet baj! Remélem megnyugtattalak!

2014. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nos sajnos én nagyon rosszul jártam ebben a tekintetben,mert az én nevelőapám bizony 6 éven keresztül molesztált mindezt 6-12 éves korom között,anyukám sem hitte,hogy a nevelőapám egy pedofil állat,nem is mertem elmondani úgy kb 20 éves koromig,és csak most 24 éves koromban tudatosult benne,és csak most hagyta el.Tehát hiába mondtam el természetesen nem hitte el.Viszont van jó tapasztalatom apukámnak van új felesége és mostohagyerekei,és apukám a világ legjobb nevelőapjai abszolút nincsenek ilyen hajlamai de nem fürdette sosem a lányokat,főleg azért sem mert 7 és 9 évesek voltak amikor elvette az anyjukat

Ha úgy gondolod megbízható a párod,nem látsz semmit a kislányon akkor engedd,de azért tartsd nyitva a szemed és a füled.

2014. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!