Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy a párom...

Szerintetek baj, hogy a párom fürdeti a két éves lányomat?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, van egy két éves kislányom akit rendszeresen ő fürdet, vagyis beteszi a kádba, kiveszi és felöltözteti.

Tegnap olvastam itt egy kérdést amiben arról volt szó, hogy a nevelőapuka valószínűleg molesztálta a kérdező kislányát, legalábbis a kérdező erre gyanakodott.


Én nem feltételezek ilyesmit a páromról, de annyi mindent hallani manapság. Nektek mi a véleményetek erről?

Mármint arról, hogy a párom fürdeti a lányomat.


2014. jan. 2. 10:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az számít, hogy egy ilyen fórumon mit írnak emberek, akkor a kapcsolatod a pároddal nem a bizalomra épül.

Én meg azt olvastam, hogy egy apa kiirtotta a családját, mégsem gyanakszom apámra, hogy képes lenne ilyenre, szóval nálatok valami gond van.

2014. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, most ne kezdjünk már mindenhol rémeket látni!
2014. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem feltételezek ilyesmit róla! De lehet sokan elítélik azt, hogy ő fürdeti a kislányt.
2014. jan. 2. 10:51
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Párod tán Pedomaci? Nem? Akkor nincs semmi baj :D
2014. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Annak kellene örülni, hogy segítenek! Ha így folytatod, lesz még vagy húsz párod, mert valamelyik szomszéd fog benne találni kivetni valót! Ha nem, akkor keresel a neten egyet! A huszadiknál már nagy lesz a lányod, akkor már nem kell fürdetni! Ha fürdetni fogják, az nem a te "párod lesz"! Manapság annyi mindent mondanak arra, aki váltogatja a kapcsolatait! Ehhez mit szólsz?
2014. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

Ja, en multkor olvastam, hogy egy gyerek fejszevel kinyirta a szuleit. Azota majrezok, nehogy az en kolykom is megkattanjon es kinyirjon engem. Jatekpisztollyal alszom a parnam alatt. :s


...egyebkent nagyon sajnalom szegeny parodat, remelem csak kamu a kerdes...

2014. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az lenne a kérdésem, hogy férfi létemre szeretek főzni. De tudom, hogy ezt sokan elítélik. Szerintetek abbahagyjam? Nektek mi a véleményetek erről? Mármint, hogy ha egy férfi szeret főzni.


Agyiszint b+

2014. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
És az örökbefogadott kisbabákat szerinted ki fürdeti? :)
2014. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Engem is sokszor apám fürdetett 2-3 éves koromig, legjobb barátnőm kislányát is szokta fürdetni a lány élettársa, aki ugye nem vér szerinti apja a gyereknek. Semmi extra nincs ebben. Komolyan egy fórumos kérdés számít ebben Neked?!


28N

2014. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Lehetőleg a kérdésemre válaszoljatok és ne írjatok hülyeséget.

Az egyik ismerősöm szerint sem helyén való, hogy a nevelőapja fürdeti a kicsit.

2014. jan. 2. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!