Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy a párom...

Szerintetek baj, hogy a párom fürdeti a két éves lányomat?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, van egy két éves kislányom akit rendszeresen ő fürdet, vagyis beteszi a kádba, kiveszi és felöltözteti.

Tegnap olvastam itt egy kérdést amiben arról volt szó, hogy a nevelőapuka valószínűleg molesztálta a kérdező kislányát, legalábbis a kérdező erre gyanakodott.


Én nem feltételezek ilyesmit a páromról, de annyi mindent hallani manapság. Nektek mi a véleményetek erről?

Mármint arról, hogy a párom fürdeti a lányomat.


2014. jan. 2. 10:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
A nővéremék szétmentek. Van egy 4 éves kislány. Ha az apa elviszi maradjon retek a gyerek mert jajj mit csinálhat vele? Vagy az az ember ha viszi a gyereked akitől van? Rémeket látsz. Nincs semmi baj azzal ha a nevelőapa fürdeti, de ha nem tecc emeld fel a sgged a rosalinda elől azt fürdessed te.
2014. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Én fürdetném, de a párom azt mondja ő szivesen megfürdeti. Mondjuk, ha én fürdetném a kicsit akkor csak pancsolna, a páromnak jobban szót fogad.
2014. jan. 2. 11:29
 23/32 anonim ***** válasza:

Szuper.

Szóval nektek az a jó, ha ő fürdeti, de jaj, a marinéni mit szól.

Tudod mit, ne fürdesse, tegyetek rá magasról, hogy a gyerek koszos marad, ha te bohóckodsz vele, mert a marinéni véleménye sokkal fontosabb.

2014. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Egyrészt te ismered a párodat. Másrészt nem minden mostohaapa pedofil, viszont csak ezekről kapunk hírt és kérdéseket. Minden nap kiírhatná 5 millió ember hogy a mostohaapa nem fajtalankodott ma sem a nevelt lányával.

Csak a rossz hírek és negatív dolgok jutnak el hozzánk, így nem érezzük hogy az összes estből ez milyen kis hányad.

Nagymamám mindig panaszkodik hogy a híradókban csak a balesetekről írnak. Most mondják el hogy kis pista épségben eljutott a-ból b-be?


Ismered a párod, neked kell tudni. Hogyha bármi gyanúsat észlelsz akkor viszont lépj fel ellene.

2014. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Én is fürödtem apuval anno egy kádban és köszönöm ép és egészséges felnőtt lett belőlem, élek. Ha ennyire parázol, akkor nézd végig minden este, ahogy a párod megfürdeti a kislányt. Miért kell ezen kiakadni?

Én, ha elmesélem a családnak, hogy a párom fürdeti a kislányomat, megeteti, tisztába teszi, ha kell, akkor nem a fujjogás az általános vélemény, hanem de jó, hogy olyan embert fogtam ki, aki segít mindenben! A szomszéd Pista bácsi és Gizi néni véleménye meg még is ki a frászt érdekel? Majd én tudom, hogy van-e mitől félnem, vagy sem.

2014. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Én, ha elmesélem a családnak, hogy a párom fürdeti a kislányomat, megeteti, tisztába teszi, ha kell, akkor nem a fujjogás az általános vélemény, hanem de jó, hogy olyan embert fogtam ki, aki segít mindenben!"


Csak a te esetedben annyi a különbség, hogy a párod a gyerek apja.

2014. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Honnan tudja más, hogy nálatok ki fürdeti a gyereket? Tán már elindult a Való Világ 6 special edition, hogy ezt mások tudják?
2014. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Kedves 27-es! A jelenlegi párom nem a kislányom édesapja (sajnos). Ő itt hagyott a 7 hónapos gyerekemmel anno és azóta is kéthetente hallunk csak róla, amikor elviszi a lánykát egy napra. Neki fontosabb volt a farka, mint a várandós felesége, avagy később az újszülött kislánya. :)

A páromban maximálisan megbízok, eszembe sem jut, hogy ilyet tenne a lányommal! Nem egyszer végignéztem ahogy fürdeti, vagy tisztába teszi. A lányom azért szereti annyira, mert pacsál, játszik vele fürdetés közben, míg nekem sokszor csak a sablon fürdetésre van energiám és jóccakát.

2014. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én nagyon későnérő típus voltam, engem 9 éves koromig fürdetett a nevelőapám. Soha senki sem furcsálta, kislányos volt, igényem volt rá. És sose mászott rám...
2014. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
*voltam
2014. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!