Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy a párom...

Szerintetek baj, hogy a párom fürdeti a két éves lányomat?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal, van egy két éves kislányom akit rendszeresen ő fürdet, vagyis beteszi a kádba, kiveszi és felöltözteti.

Tegnap olvastam itt egy kérdést amiben arról volt szó, hogy a nevelőapuka valószínűleg molesztálta a kérdező kislányát, legalábbis a kérdező erre gyanakodott.


Én nem feltételezek ilyesmit a páromról, de annyi mindent hallani manapság. Nektek mi a véleményetek erről?

Mármint arról, hogy a párom fürdeti a lányomat.


2014. jan. 2. 10:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen... Valószínű amiért 1000 emberből 1 s*ggf*j, azért nem hagynám énsem, hogy a párom hozzáérjen, fürdesse, öltöztesse, pelenkázza a gyerekemet. Sőt ne is etesse, vagy vagy vegye fel, mert abba is bele lehet látni mindenfélét.

Örülj annak, hogy a párod elfogadta és szereti a kislányodat! Járj nyitott szemmel, de ezért fúrni, neee...

2014. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már leírták a véleményüket, csak te most azt akarod hallani, hogy nem helyes, hogy foglalkozik a kicsivel, ha már a vérszerinti apja nem teszi ezt meg.
2014. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Olyan férfivel vagy együtt akiben ennyire nem bízol meg? Hagyd el akkor, másnak jól jöhet egy ilyen férfi, aki gondoskodik más gyerekéről.
2014. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nem bízok meg benne, hanem azt, hogy másoknak ez fura lehet. Engem sem fürdetett apán soha.
2014. jan. 2. 11:12
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Én még fürödtem is apámmal együtt, nővérem is, akivel 5 év különbség van köztük.

Amúgy kire tartozik rá, úgy őszintén hogy kifürdeti azt a gyereket?

Örülj, hogy van aki foglalkozik azzal a gyerekkel és elfogadja.

2014. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
96%
Te most addig akarsz provokálni, míg találsz egy tökéletlen véleményt, hogy azután ujjonghass, hogy: ugye megmondtam? Mi lesz ha azt olvasod holnap , hogy a gyereket az édesanyja fojtotta bele a kádba??? Volt már ilyen, nem csak "aszongyák"! Mehet majd a gyerek intézetbe! Mennyi mindennel kell még neki szembenéznie miattad, míg felnő???!!!
2014. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

A vérszerinti apja sem fürdethetné? Ha nem akkor ne fürdesse a nevelőapja se...



Zárójelben, a párom szokta fürdetn a barátaink kislányait is, ha náluk vagyunk, a kislányok kérése(3,6), hogy akkor csak ő lehet ott, mert jót játszanak közben, imádják...ebben sincs sztem semmi

2014. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

mi a retkes lófüttyét kell arról beszélni bárkivel, hogy ki fürdeti a gyereket???

Semmi köze hozzá se a szomszédnak, se az ismerősnek, se a rokonnak. Ez pont olyan magánügy, minthogy nem mesélem el, hogy nem szeretem az akármelyik pózt a szexben.

2014. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
az unokatestvérem most lett 2 éves és még mindig fürdeti az anyukája őt.. semmi gond nincsen ezzel. ha a kislány nem mondja, hogy ne akkor nincs semmi baj:)
2014. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
és engem ki fürdet? :'(
2014. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!