Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja? Mi lehet az oka?

Miért csinálja? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Kiegyensúlyozott, két kisgyerekes házaspár vagyunk. Boldog, nyugodt otthon, gyakori házasélet, látszólag minden rendben. A férjem viszont szinte a kezdetektől neten flörtöl nőkkel (tudom a jelszavait) , szexpartner keresőzik, volt, hogy szexchatelt volt kalandjával hónapokon át. Miután kiderült, mindig próbáltuk megbeszélni, ő mindig azt mondta, hogy semmi nem hiányzik neki és csak szórakozott és sosem csalna meg. Egyszer álnéven én is regisztráltam egy ilyen oldalon, velem is csak szexchatelt, de a konkrét találkozás elől kihátrált.

De! Legutóbb egy erotikus masszőrnő hirdetésére írt, konkrétan megegyeztek a mikor-hol-mennyiért kérdésében. Mikor szembesítettem vele, megint a szokásos szöveg, hogy hülye volt és sosem csalna meg. Ez kb. 2 hó napja volt, azóta próbál a kedvemben járni, a tenyerén hordoz, de én azt hiszem, már nem akarok vele élni tovább.

Megváltozhat egy ilyen ember? Elképzelhető, hogy tényleg csak az adrenalin kell neki és azért csinálja, de a tettek mezejére nem lépne? Vagy menthetetlen a házasságunk? Nem akarok tönkremenni, de felesleges féltékenységgel sem akarom tönkretenni a családom.


2013. dec. 31. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
A kiváncsiság hajtja!Amig a neten szórakozik addig nincs baj!Hiszen tudod a jelszavàt, lehet direkt is szórakozik veled!
2013. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy direkt csinálja. Egyébként csak egy jelszaváról tudja, hogy tudom, a másikról nem tudta (az utolsó "masszőr - prostis esetig).
2013. dec. 31. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Te csinos vagy? Néha változtatod a frizurád,hajszíned,öltözködésed? -Lehet,hogy csak kis színre"vágyik,izgalomra.A gyakori házasélet milyensége is fontos lehet,az intimitásba viszel-e bele újdonságot,frissességet esetleg nem szokványos ártatlan őrültséget.Lehet nála kósza hóbort,de komoly hiányérzet is.
2013. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit teltkarcsú vagyok, de kimondottan szép arccal. Az öltözködésemre nagyon adok, a hajamat is változtatom az egészen rövidtől a vállig érőig sokminden volt az elmúlt időszakban (ezzel viccel is néha, mert mire megnő, megint levágatom). Az ágyban tényleg nem olyan változatos, mint régen, de én vagyok a fantáziadúsabb. Azt nem írtam, de 9 éve vagyunkegy ütt és utólag jöttem rá ki nem törölt levelekből, hogy kapcsolatunk kb 6-7. hónapjától biztosan szórakozik ilyesmivel.
2013. dec. 31. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Tipikus.Szerintem a férjed nagyon kreatív szexuálisan,de ezt valami okból nem hozza felszínre.Valami hiányzik neki,csak nem vallja be.Lepd meg valami újdonsággal,olyasmivel amit korábban sohasem csináltál,tuti ügyes vagy az ilyesmiben,csak te sem gondoltál még rá,hogy ez még kellene a kapcsolatotok kiteljesedéséhez.Ha úgy fogynál pár kilót,tornával cukormentes diétával,hogy nem jelented be,talán az is jól jöhet,nyárra meglepi.Hidd el,elcsavarhatod úgy a fejét,hogy nem kacsingat virtuálisan se jobbra se balra:)
2013. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem csak az aggaszt, hogy a legutóbbi próbálkozása már nem csak virtuális lett volna, ha nem bukik le. Egyébként az ágyban és azon kívül is megleptem már az elmúlt években, ami nagyon tetszett is neki, de pár hét, hónap után minden kezdődött előlről. Félek, belefáradtam már ebbe.
2013. dec. 31. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

A virtuális megcsalás is megcsalás.


Internet- telefon- személyes találkozás egy nyilvános helyen - találkozás privát helyen: a szexuális kapcsolat fokozatai a virtualitásból a fizikai megvalósításig.


Tehát én választás elé állítanám.

2014. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért csinálja,mert hajtja a vére úgymond.Lehetsz te bármilyen igényes,kreatív,változatos,adhatsz bele a kapcsolatba ezer százalékot is,ő sajnos ilyen marad,mert ilyen a természete.Ezt vagy elfogadod,vagy lelépsz,köztes út nincs,ő pedig képtelen a változásra,ahogy azt tapasztaltad is.
2014. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!