Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, elmenjek?

Mit tegyek, elmenjek?

Figyelt kérdés
Anyának új kapcsolata van,és én még csak 2x találkoztam vele,de karácsonyra már telefont kaptam tőle+rengeteg édességet hoz mindig.Most elakar vinni minket fürödni Budapestre,de nem tudom mit tegyek.Elmenjek?Néha már úgy érzem megakar vásárolni..mit tegyek?:/

2013. dec. 30. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem a párod teszi ezt veled addig élvezd a dolgot! :D
2013. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a mi ezzel a bajod?Jobb lenne ha levegőnek nézne,és hanyagolnának téged az új kapcsolat miatt?

Akkor meg arról tennél fel kérdést,hogy miért ilyen sz@mét anyám pasija....

Menj el,nem baj az ha kedveskedni akar.

2013. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak egy-két (paranoid) kérdést tennék hozzá az amúgy jó válaszokhoz!


Te lány vagy?

Mennyi idős?

Anyád pasija mennyi idős?

2013. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Volt barátnőmmel is így volt. Annyának új pasija lett, az vett neki mindent, a csajnak meg vett mindent, aztán meg le lett ******. Szóval amint beilleszkedik te senki sem vagy. Tudod, be akar nálad vágódni, hogy később ne haragudj rá meg ilyenek. De lehet, hogy az a pasi nem ilyen. De élvezd ki addig! :)
2013. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nyugodtan menj el. Tiniként nem hiszem, hogy megvásárolna, ha elfogadod tőle az ajándékokat. Max. résen vagy, és figyeled, hogy viselkedik, mennyire tűnik őszintének.
2013. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

uuu köszönöm ,sokat segítettetek!:)

Akkor lehet elmegyek,csak azt nem értem,hogy miért ilyen nagy dolgokkal kedveskedik..

Am.16 éves lány vagyok,anya pasija meg olyan 40 körüli!:)

2013. dec. 30. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nagyon görcsösen el akarja fogadtatni magát, vagy imponálni anyukádnak. Rengeteg olyan sztorit hallani, hogy a gyerekek hogy fújnak anyu / apu új párjára, lehet, hogy úgy gondolja, így gyorsabban megszeretteti magát...


Bár az is lehet, hogy számító. Tudja a fene. Ahhoz meg kell ismerni. Hajrá! :)

2013. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!