Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elmenjek vele?

Mit csináljak? Elmenjek vele?

Figyelt kérdés

Az igazság az hogy van párom,aki kint dolgozik külföldön.

Mióta kint van 1 éve, nekem nincs semmi szórakozásom nem is vágytam, nem is mentem. Na és tegnap felhívott egy ismerős férfi hogy nincs-e kedvem elkísérni Edda koncertre, az igazság az hogy nem tudok dönteni, mi volna a helyes? Te mennél a helyemben?Nem leszek-e rossz ember ha elmegyek miközben van párom.

21/L


2013. szept. 6. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha csak bulizni mész, akkor menj. Ha mást is akarsz a férfitől, akkor ezt mondd el a párodnak, szakíts vele, és úgy menj.

Én is sokszor megyek a srác haverjaimmal erre-arra, pedig van barátom.

21L

2013. szept. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Lehet játszani a naivat, de ha időközben megtetszel a koncertes lovagodnak, aztán a nyakadra jár, rosszabb esetben neked is megtetszik ő, akkor ugye te is tisztában vagy vele, hogy ebből nemcsak neked, de a párodnak is bonyodalma származik.

Eddig nem kerested a szórakozási lehetőséget, most hirtelen mégis jó volna?

Barátodnak elmesélnéd, hogy menni készülsz? Fordított esetben szívesen vennéd, ha a barátod egy nőismerősével menne koncertezni?


Ha igen, és tényleg érdekel a buli, akkor menj... De nem véletlen merült fel benned ez a kérdés.

20L

2013. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy gondolom, hogy a részéről nem csak a koncertről van szó. Lehet, hogy tetszel neki, és utána többet is akar, vagy csak szimplán többet akar. Ha egy baráttal, haverral eljársz szórakozni, amíg a párod külföldön van, azzal szerintem nincs semmi gond. Szimplán egy ismerős férfival én nem mennék. Később sok probléma forrása lehet, még ha a részedről nem is volt semmi.
2013. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Hát én simán nem ülnék otthon álandóan, csak mert a párom külföldön van.

A barataim között pedig van férfi is.

Sőt én így, hogy mellettem a párom is szoktam egy kávéra/sörre ketten beülni akár férfi haverral is.

Egyikünk sem, és a srác sem gondol bele semmit, sőt az ő barátnője sem...

Mgadban tisztázd, hogy az ismerős férfi randira akart-e hívna, vagy ő is csak barátként gondol rád.

Vgy azt, ogy te hogy állsz a dologhoz, mert az előtte, szólóknak is igaza van, hogy ebből kisülhet más is, vagy nagyon kellemetlen szituba kerülhetsz, ha ő ezt nem úgy gondolta, mint te.

2013. szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mennék a helyedben. A másik ember kijátszásának érezném. Meg szinte 100% hogy a pasi egy görbe éjszakát akar, és csak kihaználni az adandó alkalmat.


Ha nem dolgozna külföldön, és ismernéd a másik pasit, és tudnád, hogy maximálisan le tudod kezelni, és lesz olyan intelligens, nhogy nem fog bepróbálkozni, na akkor elgondolkodnék a meghívásán.

2013. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Ne menjél, persze.. üljél otthon míg a párod franc se tudja mit csinál külföldön.

Megcsalni készülsz? Nem! Nehogy otthon üljél!

2013. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél? Csak mert nem tudtok találkozni, azért még nem kell hogy otthon ülj. Fiatal vagy, jár a szórakozás. Persze mindez csak akkor érvényes, ha az illető kizárólag barát, és te magad pedig tudsz viselkedni és tisztességes maradni a párodhoz.
2013. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!