Mi legyen most?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek. Nagyon el vagyok kenődve. 12 éves fiú vagyok. Most a keresztapám és a mamám nevel mert apám elhagyott anyámat meg mamámék elzavarták itthonról. Most felvettem anyámmal a kapcsolatot és el akarok hozzá menni már megy a per. De addig is mit csináljak? már nem bírom. Keresztapám csajozik persze olyan értékbe hogy hagy ne írjam ki a csajok nevét. Ha értetek belőle akkor örömcsajozik. Van neki 3 csaja és mindég hívkálják telefonon és rólam olyanokat mondanak hogy én felhívtam őket és lehordtam őket minden szennynek. Keresztapám ekkor begurul és indul az ordítás. Nagyon el akarok menni itthonrol de sokáig tarat az ügy. Mit tegyek? Már nem bírom túl sok ez egy 12 éves gyereknek.
2013. dec. 29. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
kampecoljam ki magam? ahoz is gyáva vagyok.
2013. dec. 29. 20:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát. Szökj el. Vagy nem tudom. De a lelki segélyvonal most jól jöhet.
2013. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp se legyél öngyilkos. De mi van a mamáddal? Ő, normális ugye? Bocsi.
2013. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háth a mamám beleavatkozik mindenbe. Ő is ordibál mindég velem. Egy ideg bajos.
2013. dec. 29. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!