Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bővebben lent

Mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Anyám csalja a főnökével apámat. Elmondták nekem, nincs testvérem. össze is akartak költözni...fél éve tart a dolog. Ennek a tetejébe a csávó apám legjobb barátja volt. Rengeteg veszekedés volt...érettségi előtt állok és az idegösszeomlás kerülget. Aztán "megbeszélték" a dolgot és apával maradtunk. Anyám hitegeti apámat, de közben facebookon meg sms-ben úgyan gy beszélget a csávóval meg találkozgat vele és ugyanúgy mondja neki mennyire szereti meg hog mennyire hiányzik neki. iszonyatos módon feltudom magamat ezzel húzni mert nekem is hazudik. és mikor felhozom neki a témát még én vagyok a rossz. mert ő már nemis csinálhat semmit. nagyon szeretem őt. kérlek segítsetek nekem, mit tegyek? 18/L
2013. dec. 27. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A szüleid a homokba dugják a fejüket és nem akarnak tenni semmit, de igazából ez egy időzített bomba, bármikor dönthet úgy anyukád, hogy kiszáll, vagy apukád úgy hogy nem bírja tovább.

Te nem tudsz tenni semmit, ez az ő dolguk, nekik kell megoldaniuk.

2013. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyedben kitálalnàk apukádnak. De ez csak az én véleményem.
2013. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!