Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egyutt alusztok a parotokkal?

Ti egyutt alusztok a parotokkal?

Figyelt kérdés
Az en ferjem nagyon horkol, nehez vele egyutt aludni. O szeretne, hogy egutt aludjunk, de mindig faradtan ebredek.

2013. dec. 25. 21:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy itt mi lepontoznivaló van??!
2013. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A férjem is nagyon horkol(zárt ajtónál is hallani.) ,így nagyon sokáig külön aludtunk,van még,hogy most is.Elment orvoshoz,mert lágy a szájpadlása(erre mi is rájöttünk az évek során)és az csúszik hátra hanyatt alvásban,ezért nem tud az orrán levegőt venni.Márciusban műtik,mert tényleg ez a probléma ,amit sejtettünk.Remélem sokat segít és max. szuszogni fog :-) Amúgy a horkolás nem játék,pláne,ha légzéskimaradás is van.
2013. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, nem tudom, írta-e már valaki. De létezik egy kis műanyag kütyü, azt hiszem, orrcsipesznek hívják. Fel kell csiptetni a belső orrcimpákra éjszaka, fájdalmat nem okoz, viszont a horkolást megszünteti. :)
2013. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23-as sajnos nem mindig használ:(

4 ből 4 nem a környezetemben, de hallottam mar olyat akinek igen, 1 próbát megér..

2013. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Sok-sok éves házasok vagyunk már.Régebben nem aludtunk együtt pont a horkolása miatt.Én a gyerekekkel aludtam, sokszor éjszakás is volt,és olyan is volt,hogy minden este ment,úgyhogy tökmindegy volt...

Pár éve együtt alszunk, de én nem tudok jól aludni,hiába dugom be a fülemet,űgy is hallom...A viaszos füldugó megolvad a fülemben,mert még a kispárnámat is rászorítom...

Néha altatót kapok be,hogy tudjak pihenni....orvoshoz nem lehet elküldeni...

Végül is, jó együtt elaludni,meg odabújni, de éjjel többször is felébredek a horkolására,sajnos...

2013. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!