Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pozicioban alusztok az...

Milyen pozicioban alusztok az agyban a parotokkal?

Figyelt kérdés
Pl. : Osszeolelkezve, szembe vele, hattal egymasnak ... stb
2009. szept. 18. 14:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha már alvás, akkor én hason, párna nélkül, ill. azt csak ölelem:) A férjem meg féloldalt.


Mindemögött nincs semmi háttérmagyarázat, egyszerűen így tudunk elaludni:)

2009. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Párommal "kiflizni" szoktunk, én vagyok a kiskifli Ő meg a nagy:D vagy fordítva, vagy én bújók hozzá miközben Ő még tv-ik én meg már aludni készülök. De alvás közben "külön utakat járunk", elterpeszkedünk aztán megint "összecuppanunk":) 22/L
2009. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemen a cicus, a lábamnál a kutyám.

Marha kényelmes.

2009. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Mikor lefekszünk, akkor kiflipózban vagyunk, én vagyok a nagykifli, ő meg a kicsi:DD

De aztán ezt mindig megunom, mert csak hason tudok elaludni és én is párna nélkül:))

22/L

2009. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
A párom ha kimerült, hasra vágja magát este az ágyban és reggelig meg sem mozdul. De nem ez a jellemző. Ma éjjel pl. többször arra eszméltem fel, hogy ölelget, símogat, puszilgat. Nagyon jó érzés így tovább aludni. És inkább ez a jellemző. Mindig valahol hozzám akar érni, na és persze én is őhozzá. Elaludni a vállán szoktam, lejebb csúszok és befészkelem a fejem egy kispárnával a hóna alá. Mivel nagyon izgő mozgó vagyok, éjjelente sokféle pozicíót is felveszünk. Forgolódunk, idomulunk egymáshoz.
2009. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Sokféleképpen. Van hogy csak a kezünkkel érintjük a másikat és úgy alszunk el, van hogy háton fekve tvt néz én meg oldalt fekve hozzábújok, a vállára rakom a fejem és van hogy kiflizünk.
2009. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Elalvás: Mindketten azt az oldalunkat szeretjük, amivel pont háttal vagyunk egymásnak. Szóval egymásnak háttal alszunk el, de mivel szükségünk van egymás érintésére, hátranyújtjuk a kezünket, és egymás kezét fogva alszunk el... :-)

Persze elengedjük egy idő után, de arról már nem is tudunk.

Elég széles az ágyunk, így éjjel szinte nem is érünk egymáshoz, így mindkettőnk nagyon jól kipiheni magát.

Viszont sűrűn találkozunk elalvás előtt, felkelés előtt!;-)

2009. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Általában egymásnak háttal, de úgy, hogy a fenekünket összetoljuk.Éjszaka aztán mindig kikötünk egymás mellett, mindig megöleljük egymás. A férjem sokszor álmában puszilgat és símogat is. :D Úgy alszunk, ahogy éppen kényelmes, nem csinálunk ebből nagy ügyet.
2009. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Mindketten hason alszunk általában!
2009. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
22 éve vagyunk együtt és még most is mendig "kiflik" vagyunk - máshogy nem tudunk aludni.
2009. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!