Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pozicioban alusztok az...

Milyen pozicioban alusztok az agyban a parotokkal?

Figyelt kérdés
Pl. : Osszeolelkezve, szembe vele, hattal egymasnak ... stb
2009. szept. 18. 14:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen egyik lányunk sem furakodik közénk, akkor összeölelkezve alszunk :-)
2009. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Mit lehet ez esetben bármilyen válaszon lepontozni? Én pl. nagyon rossz alvó vagyok. Összeölelkezve nem megy. Én úgy szoktam, hogy ha érzem, hogy alszok elfele :), akkor óvatosan kibontakozok a párom öleléséből, és jó éjszakát kívánással+csók jelzem, hogy alszok és ezért a magam térfelére fordulok. Reggel persze első dolog hozzábújni ébredés után. De egész éjjel átölelve senkivel nem tudok aludni, ez van. Volt egy szerelmem, aki folyton hozzámbújt éjjel, vagy átölelt és úgy aludt, ráadásul közben váltogatta a pózokat, így tényleg nem tudtam mellette szó szerint egy szemhunyásnyit sem aludni. Nem szóltam egy szót se, mert jól esett a közelsége, másnap viseltem a karikás szemeket :) - de ha hosszabb távon együtt maradtunk volna, nem tudom, mit találtam volna ki, hogy tudjak aludni is... Amúgy exem is ilyen volt, pedig lehet, tudtam volna a mellkasán aludni egész éjjel. De ő sem szerette, és én sem sértődtem meg ezen.
2009. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak hason tudok aludni a férjem csak háton, de a lábunk azért összeér :)
2009. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
mi háttal egymásnak, mivel én jobbos ő ballos oldalán bír aludni, és az ágynak én a jobbfelén ő a ballfelén alszik. Volt hogy felcseréltük az ágyfeleket, így szembe aludtunk egymással. Általában tévézéskor a melkasára dölök. Alvás elején még összebújunk, aztán ki-ki a hátára fekszik és megfogjuk egymás kezét vagy összeérintjük a lábunkat, hogy ne legyen olyan távol a másik tőlünk. Utána már szétesünk az álom ösvényén.
2009. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiflipozba szeretunk aludni, de neha van amikor mindketten hason alszunk.
2009. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában szemben alszunk el, de nem érünk egymáshoz, mert úgy nem tudunk elaludni. Előtte simogatjuk egymás kezét, és imádkozunk. Nagyon jó így elaludni.
2009. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Alusztok?
2009. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal hátasok vagyunk, külön szobával. Leginkább így alszunk el. Én későn fekszem le, ő nagyon korán. Ő csendben tud aludni én tv mellett szeretek. Sokak szerint hülyék vagyunk, de nekünk ez így nagyon jó. Persze van, hogy átszökünk egymáshoz:-) Szerintünk ez a hosszú házasság titka, vagyis nem elsősorban ez, de a magánélet tisztelete mindenképp.
2009. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem igazad van teljes mértékben!
2009. okt. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!