Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egyutt alusztok a parotokkal?

Ti egyutt alusztok a parotokkal?

Figyelt kérdés
Az en ferjem nagyon horkol, nehez vele egyutt aludni. O szeretne, hogy egutt aludjunk, de mindig faradtan ebredek.

2013. dec. 25. 21:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Az én párom is horkol, ezért nekem van egy kispárnám. Szigorúan toll és jó vastag. Mivel mindig az oldalamon alszok, az egyik fülemnél megvan a hangtompítás, a másikra meg megy a párna. Én így jól elvagyok.

Gyógyszertárban is lehet kapni horkolásra mindenféle csodaszereket, ezeket is kipróbálhatjátok sorban.

2013. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Szeretnék, de nincs párom. Ez számít?
2013. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Igen, együtt. A legjobb dolog a világon.
2013. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Igen, nem alszom jól nélküle..sőt, nagyon rosszul, nem horkol, de mi dumálunk álmunkban...ha horkolna sem zaarna..én márhol, bármikor, barmitől tudok aludni...(ha a párom nincs mellkettem akkormmegébredek, amikor átölelném, mindenalkalommal..2-3 éjszakánként..., de mhis pihentető az alvásom(de én simán 15 őrás vonatutat is pihenten vészelek át...pihentető az alvásom)



(Horkolás:

Apu elment orvoshoz a horkolás miatt, kiderült,hogy orrsövényferdülése van, megműtötték, azna nagyjaból rendben van.scsak ha tùllő ritkán az alkohollal akkor horkol..)

2013. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
Az enyém is horkol, de én ezt füldugóval oldom meg.
2013. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk meg én horkolok jobban! :D


Ezért mindig igyekszik előttem elaludni. :)


Nekem rosszul is esne, ha emiatt nem aludna velem....

2013. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Persze, hogy együtt alszunk. Szerencsére nem nagyon horkol, csak ritkán, úgyhogy nincs probléma.

Ha a férjed horkol, akkor keressetek fel egy orvost, biztosan tud segíteni.

2013. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
51%

[link]

ajánlom :) bevált! sokkal kevésbé horkol tőle, vagy csak picit néha , de téll segít :)

2013. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

Hát kövezzetek meg mi 1 évig külön aludtunk.Borzalmas volt.Nem tudtunk egmástól aludni....Ö tv vel aludt el.Èn úgy nem tudok.A horkolására felébredtem.Ha én keltegettem öt ö sem aludt.....

Mostanra változtunk.Vannak gyerekek,én keveset alszom.Hulla vagyok így a horkolására sem ébredek fel.

2013. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk az asszony úgy horkol, hogy ha nyitva az ablak, akkor a szomszéd kutyája elkezd szűkölni tőle!!
2013. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!