Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti egyutt alusztok a parotokkal?

Ti egyutt alusztok a parotokkal?

Figyelt kérdés
Az en ferjem nagyon horkol, nehez vele egyutt aludni. O szeretne, hogy egutt aludjunk, de mindig faradtan ebredek.

2013. dec. 25. 21:45
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
51%
hehee, előző tetszett :DDD
2013. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is!!
2013. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%
Ha a fülhallgató benn van, meghallod az ébresztőt? Mert ha igen, akkor a horkolást is.
2013. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

Az én párom nem horkol, de nem alszunk együtt. Most bizonyos szempontból igen, mert épp festjük a szobámat, de mire én lefekszem, ő már majdnem felkel... Ezért is jó, hogy külön szobánk van. Ő már 4 órája alszik, amikor nálam még javában metál szól a hangfalakból, ha épp arra van kedvem.

Ha van valami nyomós ok (=legalább az egyik fél nem szeretné a dolgot), akkor számomra teljesen érthető a külön alvás. Nem kötelező dolog. Attól még a pár remekül meglehet :)

2013. dec. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem alszunk együtt,nem is élünk együtt!Viszont akad olyan h vagy én,vagy ő alszik nálam/nála!Szóval egymásnál alszunk!Párom is horkol..de ha én alszom el előbb nem érdekel!
2013. dec. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%

Igen, természetesen.

Az én férjem is horkol, bár nem állandó jelleggel. Elaludni el tudok mindig, inkább az a baj, hogy reggel 6-7 fele felébredek hétvégén is, amikor már nem hulla a testem, és olyankor még fáradt vagyok, de nem tudok visszaaludni tőle. A megoldás: füldugó be :) Onnéttól semmi nem kelt fel.

2013. dec. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos most nem, egyéb okok miatt. De ő is horkol, de ezt megoldottuk azzal, hogy ha elkezdi akkor megbökdösöm egy kicsit és oldalára fordul mivel ha a hátán fekszik akkor horkol csak.
2013. dec. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%
Igen, együtt. Ő is horkol...sőt, néha én is. (orrsövényferdülésünk van mindkettőnknek......) De egyikünket sem zavarja.
2013. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%

Utolsónál a pont!


Ugyanis rengeteg nő is horkol, csak ők letagadják!

2013. dec. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen,számunkra ez természetes,akkor is,ha mindketten horkolunk,beszélünk álmunkban,és néha lökdösődünk.Imádunk együtt aludni! :-)
2013. dec. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!