Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex, a gyerek, az apa és az...

Az ex, a gyerek, az apa és az új kapcsolat?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi:egyedül maradtam a kislányommal, apuka elmondása szerint még nem nőtt fel a feladatra.Ok, semmi baj, tudomásul vettük.Külföldön dolgozik így a láthatásban hozzá igazodunk.

Időközben új kapcsolata lett,és elméletileg szereti a gyerekét, bár a gyakorlatban ez nem nagyon látszik, nem jön hozzá a megbeszélt időben, ha jön is nem tud vele mit kezdeni.Én ezeket szóvá tettem neki.Majd a szavak ki lettek forgatva.

Jelenleg napi szinten sms-ekkel bombáz a barátnője!, hogy én csak az exe maradok és semmi más, ne írjak, ne hívjam az apukát.Bár hozzáteszem kizárolag a gyerekről beszélek.

Van ennek értelme?



2013. dec. 18. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs, ráeröltetni nem tudod az apaságot. Persze kéne a gyereknek az apai minta de egy nem törödöm néha megjelenö apa roszabb mint az aki nincs jelen a gyerek életében.
2013. dec. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes?
2013. dec. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Ha még kicsi a gyerek, akkor sok férfi nem tud vele mit kezdeni.


2. Az apával tisztázni kell, hogy mikor tud és akar jönni a gyerekhez, illetve ha nem tud ott lenni a megbeszél idöben, írjon egy SMS-t.


3. A barátnöt állítsd le, hogy NEKI semmi beleszólása abba, hogyte meg az apa a gyerekröl beszéltek, és tiltsd le a számát.


4. Az apának szólj, hogy rakja helyre az új nöt, hogy ne zaklasson téged.

2013. dec. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én felhívnám az apukát, hogy a barátnője "zaklat" téged, és ha igaz amiket mond, akkor hívjon fel téged ő, és ne a barátnőjét "küldje rád." Mondja el ő, ha nem kiváncsi a gyerekre,és akkor nem hívod többet, hogy mikor tudna találkozni vele, vagy, hogy mi van a kislányotokkal. Ebben az egész történetben az új barátnőnek semmi köze nincsen a kislányotokhoz, vagy, hogy hogyan kommunikáltok, egyeztettek a találkozókról. Ő csupán féltékeny, többet lát a dolgokba, de azt sem így kellene lerendezni. Nem foglalkoznék vele, és mint ahogyan írtam, felhívnám apukát, hogy akkor most mi is van.
2013. dec. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2,5 eves a kislanyom.Csak en vagyok a szemet anya ha mond egy idopontot lemondja,attenne masnapra en meg mar programot szerveztem.Mintha kivansagmusor lenne.

A baratno rolam beszel nem a gyerekrol,holott en aldasomat adtam rajuk.Nekunk nem mukodott semmi baj.Legyenek boldogok.

Emlitettem neki de visszsjara sul el h.en zaklatom.Bar elozmenyek nelkul derult egbol irogat.

2013. dec. 18. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:
A bíróság által megítélt időpontban legyél otthon, ha máskor jön, akkor meg menjél nyugodtan ahova már programot szerveztél. Nehogymár napokig állj készenlétben. De nem is az a fontos, mert te túlélnéd, hanem hogy a gyereket megviseli, hogy várja az apját és nem jön. Gyereknek ne mond, h várható az apja, legyetek otthon aztán kész. Új barátnő hívásaira/sms-eire semmit se reagálj. Apának mondd, hogyha nem tetszik neki a láthatási időpont kérvényezzen újat a bíróságon. Egy ilyen apával nem baj ha ritkán találkozik a gyerek... Amúgy nagyon sajnálom hogy így alakult:(
2013. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!