Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzük meg a szüleinke...

Hogyan győzzük meg a szüleinket? /összeköltözés/

Figyelt kérdés

Hogyan győzzük meg a szüleinket h képesek vagyunk egyedül önállóan ellátni magunkat és h értsék meg külön akarunk költözni (barátnők 3 an)

Teljesen elutasítóak, kérlek segítsetek hogyan vegyem rá őket?? A fő problémájuk, hogy pestre szeretnénk felköltözni vidékről kb 50km.

A másik két barátnőmet támogatják a szülők.

21/L


2013. dec. 16. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Miért kell meggyőzni őket? Megmondod hogy mikor költöztök. Elmondod hogy majd beszéltek telefonon és gyakran hazajársz meg ők is meglátogathatnak, szervezhettek jó kis családi hétvégéket miközben felfedezitek Budapestet és környékét.

Egy idő után belenyugszanak.

2013. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell meggyőzni őket?
2013. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ezek szerint még tanulsz és a szüleid támogatnak anyagilag?? Szeretnéd ha ők fizetnék az albérlet egyharmadát és a további költségeidet?
2013. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
18 éves elmúltál, gondolom a barátnőid is. Nem kell a szülők beleegyezése, ha persze remélhetőleg nem tőlük vársz majd támogatást. Ha van állásotok, el tudjátok tartani magatokat, fizetitek a rezsit, akkor ebbe nem igazán lehet beleszólásuk.
2013. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van munkatok, biztos keresetetek, akkor nem kell gyozkodni oket, csak koltozni. Ha viszont rajuk tamaszkodva tervezed, akkor nem kellene....
2013. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Meglep hogy azt nem írta egyikőtök sem hogy, mi lesz ha a lányok szépen lassan elkezdenek különválni a lakóközösségtől, és ott marad a nyakadon az albérlet vagy pedig kiraknak, és utána hova mész ha szüleid azt mondják hogy haza nem mehetsz?

Szerintem 21 évesen még kereset mellett, is örülj hogy otthon vagy, nem olyan jó dolog függetlenedni elhiheted, én sem teszem pedig ki jönnék 110e-ből de csak elb*sznám az életem mivel félretenni nem tudnék.

21/F

2013. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Úúú nem is tudom utolsó. Mondjuk betársul máshová, vagy keres olcsóbbat.


Ha van kereseted nincs mit meggyőzni. Ha meg nincs, akkor maradj csak a fenekeden.

2013. dec. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!