Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lett a kapcsolatotok a...

Milyen lett a kapcsolatotok a párotokkal mikor összeköltöztetek?

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 11:39
1 2 3
 1/25 Je Veux ***** válasza:
100%
Ugyanolyan. Nem változott semmi lényeges. Az összeköltözés nem volt nagy dolog, természetesnek vettük, és csak úgy kialakult magától.
2013. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
Pár hónapig jó buli, aztán egyre több lesz a probléma, ami a kapcsolat végéhez vezet. Sajnos viszont elkerülhetetlennek tűnik. Nem lehet dingliként gyereket vállalni.
2013. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon rövid idő után picit több mint 3 hónap költöztünk össze kényszerből még a kollégiumban.


Az első néhyán hétben rengeteget veszekedtünk, utána összecsiszolódtunk:) Már több mint egy éve a felesége vagyok és igaz nekünk az első néhány hétben nem volt rószaszín köd, de miután azt túléltük minden szuper lett.


Nem mondom azt, hogy már nem veszekszünk vagy ilyesmi, mert előfordul, viszont életem legjobb döntése volt, hogy mia kkor be mertük vállalni az összeköltözést. Lehet, most teljesen más lenne az életünk és ez a mostani nagyon jó:)

2013. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmit nem változott, szerintem is természetes dolog, ha már megérett a kapcsolat rá...
2013. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó lett, hogy nem kell ingáznunk, minden nyugodtabb, harmonikusabb lett. Előtte egy évig heti 1-2x tudtunk találkozni, nagy volt a távolság. Azóta, hogy együtt élünk megszűnt az életünkben a stressz, nyugalomban, csendben, harmóniában élünk, tényleg fantasztikus minden. Azóta összeházasodtunk, babát várunk. 30N
2013. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nálunk minden jól alakult szerencsére, az első 1 hónapban vitáztunk egy kicsit vagyis még annak sem mondhatnám annyi problémánk volt, hogy "wc után hajtsd le az ülőkét, fogkrémet a végéből nyomd stb" kis baromságok voltak ezek. Azóta eltelt több, mint 1 év, boldogok vagyunk, jobb döntést nem is hozhattunk volna. Jövőre házasodunk.
2013. okt. 7. 12:34
 7/25 anonim ***** válasza:
42%
Aki azt írja, hogy csupa öröm és boldogság, gond és súrlódás egy szál se, azt egészen egyszerűen ne hidd el.
2013. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nekünk tényleg nem volt gond most sincs...igaz 6 év után költöztünk össze , és rögtön közös házba...és egyikünk sem veszekedős...
2013. okt. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"Aki azt írja, hogy csupa öröm és boldogság, gond és súrlódás egy szál se, azt egészen egyszerűen ne hidd el."


Nem kell elhinni, de így van. Én nem szoktam hazudni, elvált vagyok, tudom, milyen egy átlag kapcsolat, tudok veszekedni és ha kell, kiállni magamért. A mostani kapcsolatom, a második férjem kompromisszumkész, észérvekkel él, udvarias és tisztelettudó, és végtelenül szeretjük egymást. Soha nem vesztünk még össze semmin, mióta ismerem egyikünk sem emelte meg a hangját, pedig mondom, én maga voltam az időzített bomba. Nem bántott meg, nem sértett meg soha semmivel és én sem őt. Ő azt keresi, mivel tehetne engem boldoggá és én is viszont. Tudom, megtapasztaltam és látom is, hogy ez nem általános, ezért is vigyázunk egymásra ennyire, most, hogy végre megtaláltuk egymást. Azért erős azt gondolni, hogy mert te még nemn találtad meg a hozzád teljesen illő társat, más nem volt szerencsés, csak hazudik.

2013. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs súrlódás!


Első kapcsolatomban is összeköltöztem, borzalmas volt, abszolút nem illettünk össze! Szakítás lett a vége. De ez csak egy rossz példa, nem pedig tendencia.


Most már másfél éve együtt lakunk a párommal, és minden jó. Csak meg kell találni a megfelelő társat.

2013. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!